Moram nekom da se izjadam :((

  1. Fali mi jedno 150 000 eura da napravim kućicu negde u pizdi materini, koja će funkcionisati kao zasebna država. I da tamo imam ekstra brz internet... Kako bih se vratio u kameno doba i lovio živuljke radi ishrane...Samo bih lap top poneo!:-)

  2. Fali mi jedno 150 000 eura da napravim kućicu negde u pizdi materini, koja će funkcionisati kao zasebna država. I da tamo imam ekstra brz internet... Kako bih se vratio u kameno doba i lovio živuljke radi ishrane...Samo bih lap top poneo!:-)

    Uh, koliko često ja razmišljam o ovome...

  3. Samo bih lap top poneo!:-)

    Šatro samotnjaci, jeli bi crve uz internet visoke brzine.

  4. Fali mi jedno 150 000 eura da napravim kućicu negde u pizdi materini, koja će funkcionisati kao zasebna država.

    I ja bih ovo.

    A sad bih normalno grijanje u jebenoj Gimnaziji jer im je bilo muka da ga upale dva dana prije početka, pa se već tri dana vraćam k'o pingvin iz škole.

  5. Ti nećeš brži internet u kabinetu za informatiku? Samo grejanje?
    Skromno boga mi.

  6. Imala sam informatiku samo u prvom. Sad bi mogli opet priključiti wireless da može cijela škola da ga 'vata.
    Al' ni to ne mora, grijanje je dovoljno.

  7. Размишљам да ли је све ово вредно оволиког мучења..

  8. Ja razmišljam kako da počnem sa razmišljanjem da učim... Ispit mi sjutra, a ja kenjam ođe

  9. Па јеси ли учио уопште?

  10. SMarko brate, neces poloziti, zato sto si lenja guzica.

  11. Не, не знате.

  12. Па јеси ли учио уопште?

    Nisam, al' sam bio na spremanje, zapamtio sam dosta toga, ali mora da se vježba...

    SMarko brate, neces poloziti, zato sto si lenja guzica.

    Nisam ja, brate, lijen, nemoj tako... Aj' da sam iz CG, pa čo'ek da reče, al' ovako....

    reme
    Znam kako ti je. :)

    pre 2 minuta

    Dzankee
    Не, не знате.

    Ghahhahahaha :D

  13. Kako bi moja drugarica rekla, pojela sam pepeljaru.

  14. Фејзбукманијак

    какав ти то аватар Пекки ЛОЛ :))

    To je bilo juče. A ja se ne sećam ni šta sam jeo jutros, a kamoli koji mi je bio avatar juče. :)

  15. Ja stvarno moram nekom da se izjadam, ne znam šta da radim, srušio mi se ceo svet. Napisao sam Zuckenbergu da se smiri malo i da previše drka po fejsbuku, zato je pozadina bela, i on mi obrisa nalog, i stavio mi zabranu da ne mogu da napravim novi. Ne znam šta da radim...kako ću da živim bez fejsbuka, kako dalje ja stvarno ne znam. :(

  16. ллолололололол ту је Фејзбук не брини се :глади курац:

  17. Uadću se za Pripadnika Romske Zajednice (u daljem tekstu PRZ), rodiću mu osamnaestoro dece, zaradiću novce tako što ću da i' šaljem da prose kod Saborne i da ima dajem informacije o okupljnjima pijanih Vukajlijaša da bi mogli da ih pljačkaju.
    Jebala nas gimnazija svojim komunističkim polnim organom natopljenim znojem bednih sindikalaca koji nemaju ni minimalna muda da dignu dupeta i podrže one bednike veće od njih što se bore za koji dinar viška.
    A RUDARE KO JEBE PIČKE JEDNE PROSVETARSKE, da izvinete, ja sam fina.