Moram nekom da se izjadam :((

  1. smorili su me ljudi,ne mogu vise da ih smislim!kako odlucim da ce budem sam neko vreme da napunim baterije eto mi gomile pred vratima da me zvika za neki kurac!
    ovaj zivot bre ko da nije moj...nista mi ne ide kako treba,nisam depresivac pa nemam srece ni antidepresiv da dobijem!
    jos me zeza desno koleno,matorci mi idu na nerve...jedino lova nije problem,ona je odavno potrosena i sad mogu da je vidim samo na ikoni!:P
    mrs bre sve u kurac!

  2. Đe si ti, majke ti, vidio pare na ikonama? :D
    Koja je to vjera, daj da ja pređem tamo :D

  3. brate ja sam se smorio jer više nisam hejterčina pogana kao nekada, premalo ljudima govorim da su im posteri i defke govna i realno ne diijotišem se kao pre...

    POstao sam PIČKA!

    EDIT: Teška pičketina!

  4. Јок бре Цара, пост'о си човек. :)

  5. Ispamovao sam se.Nisam nizašta.Utrnulo mi dupe.I boli me vrat.Još učim sad.Upomoć :(

  6. Evolucija je usran proces :)

  7. SMarko pravoslavna vera brate!
    odes lepo u crkvu sad za bozic i na svakoj ikoni ili u onoj kutiji ima para vise no sto ja dobijem godisnje...
    ako si ateista to je lep prihod.:)
    i ono prezderavanje po sa'ranama uh sto je to sjajno!:D

  8. Ma i vjernici vole pare :D

  9. ne volim ovo vreme oko praznika...svi kurac srećni, veseli, ljubav, pičke materine...mrze se 365 dana u godini a onda se za novu, božić i srpsku iscmaču iljadu puta..i to brez da je neka slava u tom periodu..a bude i slava..a u pičku materinu...

  10. Брате, ја нисам срећан, 'оћеш да се дружимо?

  11. Peki el mene pitaš?

  12. Па тебе, ти пишеш горе да ниси срећан поводом празника. Нисам ни ја.

  13. oću matori, što neću..al nemoj da se cmačemo molim te...nemaš pojma koliko mi to ide na nerve...

  14. Peki el mene pitaš?

    Oću i ja da utrčim u trojku,jer mi se jebe za praznike.

  15. Брате, мени се не јебе, са би само да се дружим.

  16. može brate Bojane..pazi nemam ja ništa protiv praznika...bole me..al me nervira ljudsko licimerje..koji me kurac cmačeš?..zato što je Nova, ili Božić?...a drugim danima te nema nigde, jebe ti se dal pijem ili plačem...el me kontate?

  17. Deda Mraze, jebaću ti mater, ako mi ne doneseš dobar internet paket za Novu!!! Bolje ti je da si naćulio uši, da poslije ne bi morao šupak da nemještaš!!!

  18. Ja bih htio da se izjadam majke ovome posranom životu i onome što izmisli rad, jebo li ga rad (i fudbalski klub i rad ka' rad), šupčina jedna.

  19. Imam strah od spavanja.

  20. Nešto kao onaj iz fight club. Samo malo gore.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.