Moram nekom da se izjadam :((

  1. ИДИ СПАВАЈ БРЕ! ПРЕ ПОЛА САТА СИ МОРАЛА ДА БУДЕШ У КРЕВЕТУ лололололо

  2. ALI RUDARI!
    Jebote, ti ljudi zaslužuju makar duplu platu. A NE ŠTRAJKUJU.

  3. u daljem tekstu PRZ

    A nije ga pominjala više :D

  4. Ih, nisam znala da ga neću spominjati. :D

  5. Звекнула сам синоћ у трафику главом. Заправо целим телом. У озидану трафику сам звекнула.

    Ја сам дебил. :/

  6. Jel tako i kući udaraš u jadne trafike?

  7. Не, само је околина обогаћена мојим звекетањем. За човечанство би било корисније да сам ударила у бандеру нпр, али авај. Тако је кад човек не гледа куд иде.
    Али да се зна, нисам се оклизнула, или, закачила трафику. Ја сам се закуцала посред ње. :Д

  8. Па ко је ставио ту трафику ту, мајку му га ненормалне... :)

  9. Čuo sam ja za te trafike, ti paziš i sve, ali one iskoče i hop!

  10. Ако, ако, само напред. Поента и јесте била да вас насмејем, пошто се ја већ цео дан благо осмехујем свом идиотизму :)

  11. Mrzim da se pakujem. Užasno mrzim. Imam osjećaj da ću nešto da zaboravim. I isto k'o da imam tremu zbog tog pakovanja. Ili je opet jebeni strah od autobusa.
    Nek ide sve u pičku materinu, meni se ne pakujeeee

  12. Užasno sam bolesna. Ne mogu da hodam, da se brinem sama o sebi, stalno imam temperaturu i nemam život mesecima. Moje dete čuvaju drugi dok ja umirem od bolova. Kad god se pojavi nada da ću se oporaviti, uvek nešto krene naopako. Plakala bih po ceo dan, bez prestanka, ali bi to moje ukućane dodatno opteretilo jer već brinu više nego dovoljno. Najgore od svega je što nemam dijagnozu, pa ne mogu da se nadam nekom leku. Volela bih da prestane da me boli. A znam da ne može. I sad bih vrištala, ali ne mogu.

  13. Слагао сам на теми Јебање. Опет :(

  14. Pojela sam 250 gr čajne kobasice, pola hleba, celu pavlaku i pola litre jogurta.

    Znam da sam debela, ali ja ne mogu da prestanem da jedem lolololololol

  15. Имам ја неког сувог меса у штеку, таман да се засладиш.

  16. Katija mi ne daje pluseve :)

  17. Fernando Tores otisao u Celzi pizda mu materina izdajnicka!!! Eto, to me muci zadnja 2 dana!

  18. Moram da vam se izjadam da sam na strogoj dijeti, sve što sam danas pojeo su dve jabuke.

  19. Боли ме десно плућно крило.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.