Moram nekom da se izjadam :((

  1. A Cara koga je hvalio, bolje da je odmah išao u pičku lepu materinu :D

  2. Avvi ne radi se ovde toliko o tebi, ovo je neka sustina sajta gde je sajt dostigo svoj vrhunac samoodrzivosti i svaka druga komponenta ne moze ama bas nista da popravi vec iskljucivo da pokvari. Znaci sve je visak osim ustaljenog

    Bukv trajfo nije mislio nista licno, radi se o konceptu jbg

  3. Param Parchard
    A Cara koga je hvalio, bolje da je odmah išao u pičku lepu materinu :D

    Ejdara super prosao, dingospodstwo i danas sweprisutno

  4. E gde nam je Ejd stvarno? On mi fali.

  5. Kapiram Caro, odavno. Ali jednostavno niti mogu niti želim da budem uklopljena sasvim u koncept. A možda i ne umem, ko bi znao. Jbg. Ali zašto toliko smeta da dolazim ... pokušavam da se našalim, da zaboravim neke lične stvari ... stoput sam rekla da je Vuka jedino mesto na netu gde me izvesni ljudi ne mogu naći ... i opet smetam...

    Parčad, nije me hvalio, pokušao je da se ne osetim bezveze verovatno. Ali dobro.

  6. Param Parchard
    E gde nam je Ejd stvarno? On mi fali.

    uvalim ti mali

  7. Bere pomorandze u grckoj, uvece sluzi pice kod zeta u lokalu

  8. Ali ajde, da ispunimo Črajforsu želju.

  9. jebes 3forsa. ko ga jebe

  10. Pa isto kao i kada je Ejd napisao da mu nedostaju dani u Hotelu moskva uz piano i kolac neki sta vec, to je izazivalo lavinu gneva medj hotulima

  11. uvece sluzi pice kod zeta u lokalu

    Onaj kelner od 52 godine sa prslukom, keceljom i belom krpom što mu viri iz džepa, čuje klince kako pričaju nešto za stolom, stavi ajncer pod pazuh i umeša se sa nekom anegdotom iz svog vremena, uz obavezno "dečice"...Da to je Ejd garant u rl.

  12. Uhh moram da serem sad mi probava proradila najstrašnije

  13. Nisam dugo imao takvu fizičku reakciju na nešto što pročitam

  14. najužasnije fazon

    onaj ko stoji iza Ejda = IQ 200

    madaa, meni pre imponuje na autora Loshmi

  15. Evo stigoh na WC šolju, dobro je

  16. hladno mi je i glava mi jebe majku ko nikad. ovako naučiš ceniti zdravlje.

  17. Od zdravlja ozbiljno nema ničeg vrednijeg. Tužno je što to svi negde znamo a kidamo se oko daleko nevažnih stvari i koječega. Želim ti da ubrzo budeš bolje...

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.