Moram nekom da se izjadam :((

  1. Smirivanje pogledom

    pa onda

    Osveta drkanjem

  2. Držim sliku Care u buđelary, da me smeereee kad mi je potrebno. Efikasnije nego apaurin.

  3. Čisto da se zna da su bez izuzetka svi azijski frilenseri govno i ovaj put im se mamice najebem svima, i njima i njihovom slobodnom pogledu na rokove.

    Bilo kako bilo, i dalje su jeftina radna snaga, dakle ćuti Kamenofile.

  4. Ma vi iz IT industrije ste pali kurcu za uši, jebu vas indijci i AI, uskoro cete svi na mješalicu čini mi se

  5. Prečudan sraz kultura i radne etike i nevjerojatne boli u kurcu za posledice.

    Bila je seča knezova i ovde, kao i u celom svetu, ali većinom su poginuli raznorazni juniori i beskorisni menadžeri.

  6. haha brat kameny, a jel mislis ovde konkretno na indijce/pakistance/bangladesh boys?

    Ja sam samo sa 1 likom iz bangladesa radio, bio je dobar, samo malo lud, perverzan i buljav. Sa kosookim mejmunima nikad.

    Najjaci utisak na mene ostavili juznoamerikanci, pozitivci i svi su bili dobri strucnjaci neas ti tu sta.

  7. Moram nekoga da izujedam :((
    > Pa idem na temu Moram nekome da ga podvalim

  8. sto se mora mora se

  9. Bangladeš i Šri Lanka u trenutnom primeru. Unajmio dva dingospowa za grafički dizajn, jednog zasebno od drugog, znajući koja su gowna, pa kontam bar će jedan ispoštovati rokove. Oba mi uvalila kitu.

    Jebeni tenkjusirovi. S druge strane, bela gospoda oće sto evra po satu da nacrtaju krug šestarom i zaračunaju ti sedam sati rada.

  10. Šta oćeš da dizajniraš?

  11. S druge strane, bela gospoda oće sto evra po satu da nacrtaju krug šestarom i zaračunaju ti sedam sati rada.

    Takvi ce kod smoklje uskoro da lopataju, mark my words

  12. Trebam promo materijal za firmu, da ne detaljišem sad previše.

  13. Eh, ti Indolankani su haos

  14. Sri Lanka loool tamilski tigrovi

    Jebeni tenkjusirovi. S druge strane, bela gospoda oće sto evra po satu da nacrtaju krug šestarom i zaračunaju ti sedam sati rada.

    plati pa se klasi koliko para toliko muzike ooooj xd

  15. oOO ne sedaj mi na muku e moj brate milogorski

    nisam ni ja toliki aškenaz da plaćam kikirikijem, ali neću ni očajne kućanice i konobare koji su zadeli dva udemi kursa za pas plaćati suvim kriptom

  16. Prevedi na njihov jezik "mrs mamu ti jebem" pa im posalji

  17. তুমি তোমার মাকে হারাচ্ছো

  18. Pošalji Caru da se sporazumeva šnjima.

  19. ništa, programiraćemo još koju godinu, pa polažemo c (skeć) kategoriju, kamiondžija će uvek trebati.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.