Moram nekom da se izjadam :((

  1. I krenem ti ja tako za Beograd danas, na beer fest, kad mu vreme nije. Idem da čujem Morčibu, volim Morčibu, ima još svašta zanimljivo, nisam bio 7-8 meseci u BG, taj rad. Uhvatim bus, koji krene nekom čudnom putanjom (piše tabla Gospodjinci, mislim se jbt šta je ovo, nikad tuda nije bus prolazio), obidjemo gomilu nekih sela sa egzotičnim imenom...Na ulazu u BG saznajem da je BF pomeren zbog kiše. Reko - ajde, jebiga, dešavaju se ljudima i gore stvari, šta sad. Na ulazu u grad gužva nenormalna, ulazimo sat vremena...Mislim se, lakše ući u istoriju nego u Beograd, ko da smo Turci pa oćemo da ga zauzmemo a ovi nam ne daju. Na kraju rešim - zajebi ovo, puštaj me napolje, iću peške po kiši, šta sad. Pokisnem. Dobro. Ko ga jebe, osušiću se, šta sad. Izblejim po gradu, vratim se na stanicu, uzmem kartu, sačekam bus sat vremena...I krene bus nekim čudnim putem. Vidim ja - nije ovo dobro; reko majstore, šta je ovo...Kad ono kurac moj, ja u pogrešnom busu, dala mi žena kartu za to, nismo se razumeli...I jbg, nema nazad, vozi sad. Za Šabac. Preko Obrenovca. Preko opet nekih otužnih mačvanskih sela (Korman jebeni, nisam znao da neko živi i u selu sa takvim imenom, odakle si, iz Kormana...Zvezd...Provo...Orid...Leptejebo). Stignemo nekako do grada, i šta ću, uzmem taksi i evo stigoh nekako živ kući. Izgubio čitav dan, batalio časove, iskisnuo, navozao se autobusima, naudisao beogradskog smoga...Za 4.000 koliko me je koštala ekskurzija. Da i ledja me otkidaju. Morčibu nisam čuo ni na radiju...

  2. Pa javili da se odlaže zbog lošeg vremena

  3. Pa javili moroni u 4 poslepodne kad sam bio u busu za BG već. Kakav idiot moraš da budeš da odlažeš istog dana alo, 21. vek, vremenske prognoze sateliti snimci iz svemira lol, pa jbt pre tri dana smo znali da će danas biti kiše. Zamisli ko je došao ne znam odakle danas samo zbog toga, smorio se ko spajdermen u Somboru.

  4. Hahahahhahahahhahahah ismejala sam se pošteno, ali sam prepoznala sebe. Jbg, imamo sličnosti u samom nekom sirovom genu za maler ... doduše ti daleko manje. I u potrebi za pisanjem.

    Kakvi biseri od ljudi smo. Nevera. Ali nevera. Govori mi majka "To ti se dešava zato što si večito zanesena, nisi na Zemlji" ... NIJE! Vrlo sam prisutna jednostavno se namesti da egzotično i kvalitetno bivam zajebana od strene Univerzuma prečesto. ☺️☺️☺️

  5. A kako ti je mačak? Neverovatno volim mačke, nadam se da je dobro.

    Moraš da se nasmeješ i u takvim danima, jbg. Humor je zapravo jedino pravo oružje u borbi protiv surovosti i nepredvidivosti života.

  6. Melkor se izgubio na putu od Sabca za Beograd LOL

  7. Mačka čupamo iz mrtvih, biće daj Bože dobro.

  8. Da si seo u neki fejk taksi u Ša povratio bi te 4000

  9. To ti je božja opomena što si s Carom trigerovao vukajlijase

  10. Može biti, ne isključujem.

  11. ne dirajte macka nista on nije kriv za melkorove gluposti :)

  12. da li sapunjaš mačora melkijades?

  13. Hahahahaahha

    Da si seo u neki fejk taksi u Ša povratio bi te 4000

    Toliko i manje možda čak pravim putem ☺️ Ali štaš ... Usud beše to pust!

  14. Svaki put kada branim nekog sa sajta ispada da je ili dupli nalog ili da je debil. Iskreno sve sam radio iz dobre namere, ovaj poslednji primer sa dr vukom me je dotukao. Kmeeeeeee

  15. Sve će biti u redu, Caro :*

  16. Moje borbe u nekim sitacijama su apsurdne, zapravo izgledaju smesno i ludo.

    Velicati hotule da su svemocni je u tolikoj meri pogresno da su neka novija desavanja pokazala da i random clanovi dupljaci mogu borbu izneti i sasvim sami. Precenio sam hotulove 4 true

  17. Ti si Ratnik Svetlosti, a osmeh je tvoje oružje

  18. Zvucalo je ejdovski

  19. Uprkos mojim snovima o svetlijoj budućnosti ovog foruma, na današnji dan sam još jednom duhovno poražen od strane ista dva idijota

    Idem da bacim jedan kratki lament pa da spavam, uvek postoji sutra

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.