Moram nekom da se izjadam :((

  1. Treba uvesti umjesto captcha koda pri registraciji:

    Misljenje o autoru Morada?
    Misljenje o imenu Filip?
    Cake - ....?

    I tako jos ponesto

  2. Mini igra: Pronađi Trajforsa na mapi BG

  3. Nema plidua se javi kmecanje je preveliko

  4. Caro, na SFF-u sam, izašao malo da utopim tugu u alkoholu

  5. Sad ću kući pa ću doći da kmečim malo kmeeee

  6. Uuu najs zamisl da si dosao pajsad kabriom

  7. Gedža je dingo pajsad SPAWN

  8. Gedzimir dingospodus maximus definisus

  9. Plidu de oco kabrio, kupac koji tip kupca, daj neke detalje jbt sig ima nesto

    All summer saga be like cabrio has gone i newer drive it

  10. ništa, programiraćemo još koju godinu, pa polažemo c (skeć) kategoriju, kamiondžija će uvek trebati.

    Kamioni će da budu samovozeći do tada. Jedino izgleda mešalica ostala prevelika nauka za ej aj, čudni su putevi gospodnji.

  11. Jedino možda da se apskiluješ u medjuvremenu pa položiš za kamion s dve prikolice C++ kategoriju hehe

  12. Nisam ulazio u detalje o kupcu, nekakav lik sta znam sa zenom dosao stariji od mene prilično

    Ja sam tu uletio s garažom jer lik što ga prodaje (neko meni blizak) nije imao gdje da ga ostavi pa sam mu izasao u susret jer jbg kabrio treba da je u garaži a niko nece da ti izda garazu za tako kratko i neodređeno vrijeme

  13. Ko nije radio na mesalici jedino moz lupeta ovake nebuloze. Napraviti true beton da ti svaka mesalica bude ista smesa jednako masna je u ranku solidnog programera. Uzmi domene fazon: jako sunce, jak vetar, ubaciti svaki dan 5m3 u mesalicu, uvek postovati odnos cement sljunak frakcija, kisa, da ovaj sto gura kolicima ne isprosipa dok transportuje u zavisnoti konfiguracije terena kuda gura beton itd

    Bez zajeba nije cudo da danas u srb uzimaju 50-70eur na dan skoro imo neke hotule nema sirotilje vise

  14. Ja sam tu uletio s garažom jer lik što ga prodaje (neko meni blizak) nije imao gdje da ga ostavi pa sam mu izasao u susret jer jbg kabrio treba da je u garaži a niko nece da ti izda garazu za tako kratko i neodređeno vrijeme

    E jbg pliduu spika na pocetku leta bila fazon e e stize mi kabrio wild crazy summer na kraju kmee

    Malo si mi pao u ocima sad sa ovim nznam dal cu moci oprostim

  15. Bilo je lepo dok je trajalo lolo pa mozda nekad priuštim sebi kabrio al pajsad pajsad

    Renault Wind

  16. Cara™
    Ko nije radio na mesalici jedino moz lupeta ovake nebuloze. Napraviti true beton da ti svaka mesalica bude ista smesa jednako masna je u ranku solidnog programera.

    Medior ili senior, to mogu da potvrdim.
    Ne more svaka ispasti ista ako ne cinculiraš sve. Jesi bacio 10 lopata šljunka, jesi, al ti je žitko to druže, ubaci i 11tu. Taj rad.

  17. E, sa ovakvim predznanjem se ide na bauštelu.
    Ja sam nub par ekselans za te stvari, pričao mi jedan što je gledao.

  18. Uf, građevina je jako težak posao, a nikako plaćen. Dok je većina poslova u poređenju s njom preplaćena. Ovo što kaže Cara, običan građevinski radnik trebao bi da ima platu i veću od guzica koje samo sede za računarom. Koliko god bili inteligentni, ili štagod.

  19. od guzica koje samo sede za računarom

    sto bi rekli dalmatinci, triba njima samo šarat guj'ce

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.