Moram nekom da se izjadam :((

  1. običan građevinski radnik trebao bi da ima platu i veću od guzica koje samo sede za računarom.

    Kapiram subjektivno prosmatranje al ne ide to tako, pojasnicu ti kasnije moram da jurim lovu sad cucemo se cmok

  2. Ma savremeno doba je iznedrilo i uzgaja totalno nesposobne ljude.

  3. jeste ali to nema veze sa tim dal guzice sede za racunarom, nesposobnih svuda ali nevezano toliko za profesiju, spretniji sam u sportu od 80% sljakera i ostalih hotula sto krive kicmu, sposoban opraviti sta god treba (da mrzi me al kad moram eno) kadar stici i utjeci i na strasnome mjestu postojati, najcesce u kaficu kraj mora doduse jer vise nema turskijeh karavana

  4. Hahahhahaa pa slažem se s ovim. Ne moraš da šljakaš nužno vazdan da bi bio sposoban. S druge strane i knjiga krivi kičmu. Dugo sedenje ili ležanje samo po sebi nije zdravo...

  5. običan građevinski radnik trebao bi da ima platu i veću od guzica koje samo sede za računarom

    Nisi plaćen koliko vredno radiš, nego koliko vrednosti proizvedeš i koliko si zamenjiv. Zapratite me na mom tviter profilu Kapitalizam za hotulove.

  6. to sto kaze celavi dzejmi oliver za hotulove

  7. Nisi plaćen koliko vredno radiš, nego koliko vrednosti proizvedeš i koliko si zamenjiv. Zapratite me na mom tviter profilu Kapitalizam za hotulove.

    Dobro, u pravu si. Naravno da ima smisla. Ali mi nikako nije pravično, ono pa šta i jeste na ovom svetu. Sve je u novcu, samim tim i ako svojim radom donosiš više novca nekome/kompanijama/:čemugod: - više si i plaćen. Ili da, ako si nezamenjiv još si plaćeniji.
    Hahahahhaa ali kapitalizam za hotulove

    Teletina

  8. Pozdrav iz istarske zupanije za sve dingospooe. Vec 20ak dana radim u kampu nepuno radno vreme na recepciji, ostatak spremam pravosudni, ostajem do kraja sezone. Izvadio oib i ostala govna. Budite dobri i javljam kad polozim dotle me nema. DINGOSPOVSKI.

  9. SRBIJA DO MOTOVUNA

  10. Too kirkeee samo kod brace hrvata

  11. Izjebi sto vise kurvica kroatskih, nema predaje

  12. Kirk dingospow radi po istri ljubav za sve vere i nacije > hotul galantni necu kod hrvata samo kod hrvatica u krevet

  13. Kirk, neka je sa srećom, da ti sve mušterije budu nevine!

  14. I da ih razdevicis huehue

  15. Kapiram subjektivno prosmatranje al ne ide to tako, pojasnicu ti kasnije moram da jurim lovu sad cucemo se cmok

    Hahahahhahahah nije subjektivno uopšte. Ja radim fizički oko svog sopstvenog imanja zato što volim. Uređujem dvorište i održavam sve zato što odista volim, bolje to nego teretana. I sve to radim bez dinara, briga me. Nego onako, šta znam. Pojasnila sam naniže. Ali mi je fascinantno što sam dobila CMOK ☺️☺️☺️

    I tebi jedan! ☺️

    Intelektualni rad preferiram, naravno i lično što se tiče zarađivanja.

  16. Veliki nepozdrav za debilkoe koji zauzimaju toalet kabinu samo da bi pišali, a pet pisoara zvrje prazna

  17. Meni pisoari ponekad budu visoko, sorry.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.