Moram nekom da se izjadam :((

  1. Bukv sam seo u bar, cirkam koktele i lurkujem pomalo, pa se ukljucim, uzivkam bas, divotica

  2. Ma verujem naravno, bukv mogu osetim sad kako kuliras osecam neku kao slobodu u disajnim organima lolo

  3. Eeehhh, ne moze covek ni da se pozali vise, gde je ona stara vukajlija i drugarstvo, svi za jednog jedan za sve, cara zmia mrmun black hole christine myluca

  4. Generalno samo teo ukazem da je taj kolektivizam na god odmorima tesko smece, bukv svodi se na regular lajf sa hotulima koji ti neminovno moraju ici na karu stim da sad ne kuvas 10 dana i kao dobro ti je al se znojis dok viljuskom uzimas salamu sa svedskog stola i cekas u redu da bilde pre tebe natoci kafu, posle dodjes na hotulsku plazu i gledas sve to isto. I kao fazon de si bio, bio 10 dana u jednom hotelu, dve plaze, tri rucka. Lejmara

  5. Trigerovan sam i izmanipulisan, istrolovan vec da ne pricam, nadam se da si srecan druze

  6. Boli tebe racku sine moj teretana mesec dana telo u balansu alinkluziv nema voznje nosenja hrane i cimanja cara nesto kmeci iz blata

  7. Cara manipulise šmoklju - svi tu branimo ga

    Cara manipulise galantnog - šmoklja “evo neka šetnjica nesam bio tu”

    Osjecam se ko Erdogan između Bidena i Putina, nek uleti neko još da ispregovaramo mirovni sporazum

  8. Turizam i hotulijerstvo

  9. Samo ol inkluziv, samo zemlje de se alah štuje.

  10. Cara ft Melk - Biseri iz blata

    Galantni - Dođi u Tursku

  11. Da je jebo nešto zgodno za ovih nedelju dana, vazdizo bi i Tursku i hotel i dečicu što trčkaraju po hotelu

  12. Sa curom sam dosao, imalo se sta za pojebati, ne manjka toga

  13. Frenki - Dođi u Vinkovce

  14. Uuu ovaj podatak da si s djevojkom je trap card za caru, u prevodu;

    Tose nisam nado

  15. Hej ćao! Izvinjavam se, da li neko hoće da mi izvakumira jeguljka? Hvala

  16. Haha evo naceo si me pliduu dingospow pajsad nije oco solo ima dewojku kmeeeee

    Jbt vise reci razmenio sa mnom ovih 7-8 dana lolo

  17. rent a cara

    Ovaj biser se zagubio u haosu

  18. Posto cara na jedan dan i cemu bi sluzio

  19. Verbalni telohranitelj, da te vadi tipa kod žene ako nešto zajebeš i tako to

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.