Moram nekom da se izjadam :((

  1. Nisam lično shvatio galantni legendo, sve znam. Iz Sarajeva su još i najkulturniji ali navikneš se vremenom, bukv cim dodjem na more prepoznam ko su bosanci, ne moram ni da cujem djecu koja vriste “baaaabooo”.

    Nista iduci put ide neki adult only sig sig, hoteli su prepoznali da to pravi problem pa ih imas sad dosta a sto melk kaze djeca su djeca, ta kmecanja su neizbjezna

  2. Ima veze jedino sa tim da vrv ne bi slusao balkanske jezike nista vise.

    U samom smestaju ofc

  3. Neki bungalovi, kamp ili ta neka sema je puno bolja varijanta blejanja 10 jebenih dana bega od stvarnosti

    Cimanje je to previse za premalo prednosti. Kakav kurcevi kamp ocu bre da udjem posle plaze u sobu klimatizovanu, ocu da imam toplu vodu ceo dan da se tusiram kad mi se cefne, ocu wifi ocu posluzenje na plazi, ocu 24 sata otvorenu kuhinju da jedem djakonija raznoraznih, kakav bre kamp jesi normalan ti loooool

  4. Caro brkas pojmove, to sto ide preko agencije ne znaci da je zarobljen u resortu s ostalim hotulima, prosto mu je to najjednostavniji način bio.

    Ja idem na ličnu rezervaciju preko bukinga ili zovem objekat direktno (često bude jeftinije jer bukingu placaju provizije), sjednem u auto i odem do lokacije ali ja idem na hrvatsku obalu koja mi je na 4 ipo sata fazon al kako bi u tursku nego gledao da platim preko agencije fino avion, hotel i prst u uho

  5. Postalo je prekomplikovano potrosti fazon 2k eur na 10 dana i doci kuci zadovoljan jbg

    Bukv one seme otici negde de ima malo ljudi, spremas solo obroke kuvas>jedes u kolektivnom stacionaru, uzivati u moru na true nacin poluprazne prostrane plaze sa svojom nekom opremom za ronjenje i camcem.

    Ovaj kolktivni turizam je bukv kmecanje za debile

  6. al kako bi u tursku nego gledao da platim preko agencije fino avion, hotel i prst u uho

    Al zato neides u pajsad tursku el se zna kakav je to tip kolektivnog letovanja jbg

  7. Kralju u Tursku sam otisao avionom, ne vozi mi se 36+ sati do odredista pa da nosim opremu, hranu i ne znam ni ja sta, kakav je to odmor

  8. Hahah vidim do jaja ti je, bukv danas si stigao kreno kmecis sad mene ubedjujes da si na top destinaciji.

    Aj nemoj da me zajebavas pls, da ti je prevrh ne bi ti sajt pao na pamet haha

  9. Jbt el ima tamo rent a cara i maska za ronjenje za 10eur npr

  10. Stigao sam pre 7-8 dana, odakle ti to da sam danas? Drugo, na odmoru sam, bas zato radim ono sto mi se radi, dakle ako mi se ulazi na sajt udjem, ako mi se seta setam, ako mi se pliva plivam, znaci radim ono sto mi kurcu cef

  11. Caro sto atakujes covjeka, nista lose nije rekao a iz ovoga ne zakljucujem da mu je lose nego da ima sve svojih prednosti i nedostataka obj kako god, cim god i gdje god da odes imaces nesto neocekivano jbg

  12. I da, osim kmecavaca na koje sam se jedine i zalio, sve ostalo mi je vrh, ne znam sto te pogadja to

  13. Neam pojma danas si rekao da si na moru jaka muda

    Setnja > plivanje

  14. Provod je na takvom vrhuncu da čovek petkom u devet uveče sedi ovde po vukajlijama lol

  15. Turska kmeeeee

    De da se ne lazemo sad turska je all inkluziv za malo para glumatanje pajsad galantnog. Sve hrana jeftinije nego kod nas bajo moj posluzenje al true kurcina od mora i dozivljaja.

    Eo ubedi me da nije tako

  16. Caro koliki ti je rejndž pogleda, može li galantnog smiriti tamo negde u

    IZMIRU
    Z
    M
    I
    R
    U

  17. Udruzio se dvojac vojvodjanski, smeta im jak galantni

  18. Galantni tebra zelim ti jak vknd u turskoj na pajsad sajtu lololo

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.