Moram nekom da se izjadam :((

  1. joj, jeste, čicevu :)
    to je mLogo kul stanje, al' meni je u poslednje vreme sve u stojka, te ne mogu da se smejem bez razloga.
    a zašto mi je tako? zato što imam ful aljkavog cimera -.-

  2. Pa zavisi od toga koliko stvarno voliš te bananice, a i od toga koliko ih često konzumiraš... Ako si ih recimo, stalno željna, normalno je da se toliko cerekaš kada ih se jednom najzad i nasitiš.

    Štarkove bananice, još bih ih jela ali plašim se posledica. :)

  3. Nama je, nekad davno, prof. biologije branila da ih jedemo, jer sve sadrže neki opasan emulgator. Mi namjerno jeli po 10 komada dnevno.. Možda je bila u pravu? :D

  4. E, ja sam pojela noblicu i isto sam raspoložena, ni tamo ni ovamo... :)

    Kris, dosta nijh se žali na aljkave cimere i cimerke... A ja opet samo idem i čistim, i kad mi je dosadno, i kad sam nervozna, a posebno kad treba da učim, tad se razmašem sve u 16 :))

  5. Emulgator E476
    Čisto sumnjam da on izaziva smeh :) Možda je nekom narkomanu upalo belo u mešalicu sa čokoladom. :)

  6. Kris, lupi mu jedan ispravljač i izbaci ga napolje na pola sata pa ćeš da vidiš kako će sutradan sve da blista. :)

  7. Kad će Vučica biti moderator?

  8. Kad će Vučica biti moderator?

    НЕМОЈ ДА ДОВОДИМО АНОНИМУСЕ АКО НЕ УМОДУЈЕТЕ ВУЧИЦУ.

  9. U moje vreme, mi to nismo zvali emulgator...mislim na to što izaziva smeh od mnogo banana ili bananica unetih u sebe(zavisi ko koju veličinu preferira, naravno).

  10. Kurde, nešto te Remac pitao. :)

  11. @Vučica
    tm je trademark?

  12. totalno moderna
    ljolj

  13. Jeste, Jessy. Što? :)

  14. totalno moderna
    ljolj

    Hahaha! Može i to. :)

  15. Kad će Vučica biti moderator?

    Čim se Kaizen vrati sa Mauricijusa(tek je otišao), mada vidim da ima ideju da obiđe i Chevua(Novi Zeland), biće razgovora baš o tome.
    Za sada se konektuje samo preko IPad-a, pa nas uvek napička kad pokrenemo takve teme, jer mu mrsko da pipka u onu tablu, tj. nema tastauru.

  16. Čim se Kaizen vrati sa Mauricijusa(tek je otišao), mada vidim da ima ideju da obiđe i Chevua(Novi Zeland), biće razgovora baš o tome.
    Za sada se konektuje samo preko IPad-a, pa nas uvek napička kad pokrenemo takve teme, jer mu mrsko da pipka u onu tablu, tj. nema tastauru.

    Курде пренеси му да ћу му позвати Босанске АНОНИМУСЕ ако не умодује вучицу :)

  17. Bosancima treba viza za Mauricijus, da znaš!

  18. Ми покажемо бурек и прођемо.
    АЛИ БУРЕК ЈЕ САМО СА МЕСОМ, НЕ СА СИРОМ НЕ СА КРОМПИРОМ, НЕ СА ЗЕЉЕМ. ТО СУ ПИТЕ.

  19. Не крадите од ЦАРЕ тај знак трејдмарк, палгијатори никакви!!!!!

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.