Moram nekom da se izjadam :((

  1. Јебено пет сати, не могу да заспим.

  2. U kojoj vremenskoj zoni ti zivis, komatouz decxko?

  3. Јебени снег. Смрдљиви снег. Баш готивим снег, али је сад тако јебен, и тако смрдљив, да ми дође дизмислим неко говно за мега брзо отопљавање.

    Јебени снег. Смрдљиви снег.

  4. Zaboravio link za vukajlija groblje definicija. Uspeo sam da uđem jednom tamo preko nekog linka ali sam idiot, pa nisam stavio bookmarks na stranicu. Baš me zanima kako su mi bile prošle pojedine definicije.

  5. Pao mi snijeg na cipele.

  6. makarone, ozbiljan problem, definitivno. ne znam šta ćeš sad.

  7. Neki savjet možda? Bio bih zahvalan.

  8. ne brini se ima nas koji ti ocenjujemo
    evo sad ti dadoh dva minusa

  9. Нервозна сам.

  10. Нервозна сам.

    popij pivo :=))

  11. ili vino, ako ne voliš pivo previše, k'o ja..

  12. Izhejtovo me neki daunovac na ulici danas. A lik ima neki dubog glas ko šarplaninac.
    Iz čista mira, video me preko puta njega i počeo nešto da se dere tipa ''EEaa aee jekleee olaa meela''...

  13. Kako misliš daunovac?

  14. daunov Sindrom dečko........ zajebana stvar al jebiga.

  15. pa daunovac...osoba obolela od daunovog sindroma. Zauvek dete i tako to. Al ovaj je bio poprilično star za njih.

  16. Pa zanimalo me da li je neki nevaspitani debil ili dete sa poremećajem. Uglavnom, ružno je pričati o njima sa podsmehom.

  17. daunov sindrom NIJE bolest, samim tim nema leka. jednostavno si malo drugaciji od vecine drugih jer imas jedan hromozom vise, i nisi zauvekdete ako ga imas, rastest i skupljas iskustvo kao i bilo ko drugi. imas iste potrebe kao i bilo ko drugi.

    A da nije bilo ljudi koji su se razlikovali od vecine ljudski rod bi i dalje skupljao plodove u Africi....
    razmisli malo o tome

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.