Prijava

Potuko sam se sa ćaletom, opet. Koji je to kreten...

a i to je bilo zbog nekog tvog saveta u kontekstu da mogu samo da pogoršam pritiskom i eto, poslušala sam:)

Баш ми је драго што сам бар на неки начин помогао. Ха! Поносан сам што сам учествовао у решавању једног тако битног питања! х))

Potuko sam se sa ćaletom, opet. Koji je to kreten...

Haha, nije lijepo što se smijem, al me podseti na bivšeg komšiju, njemu se otac napije i išćera ga iz kuće, čitava ulica čuje svađu i sutradan ga pita đe si bio majmune svu noć?

A ti Petre zajebavao se il ne ne valja ti to, mislim u redu je ako se zajebavaš, drukče ne. Roditelj je to, pušti ga, ako sere pušti ga da se isere, ja jedino ne bih moga dić ruku na roditelje, a za ostalo me boli kurac. Nije da imam sjajan odnos sa mojim ali eto, to je neko moje razmišljanje. Udari ujaka pičko ako smiješ. :)

Svi telefoni i skajp su mi otišli na počinak, ne mogu više. Niko neće umreti bez mene jedan dan!
Izzi, ja to isto radim :D

Ma alkoholičar matori se napio i doveo kući neku klinku kurebeštiju, mlađa od mene i počne da se dere na kevu...Ja nabod direktno i njega i nju.
Još ona komentariše, kaže njemu pre nego što su dobili po nabod ''kakvi su ti ovi seljaci''.....

Mala može lagano da te tuži za pokušaj ubistva, pa ti viđi, ne zajebavam se.
Ne znam šta da ti kažem, ono imam šta ali bolje da ćutim, šta imam ja da se mijenjam u tuđe poslove i savjetujem.

Ove žene s ove teme, ili se sprdaju ili su stvarno kraljevi haha.

ma šprdam se meša, niko da otvori neku normalnu temu pa mi dosadno.

A što znam, svega ima, onaj poliva majku benzinom, drugi vadi štoljpi na oca...

Peču me oči.

jedva dođoh kući...prevoz slabo ide i nešto razmišljam koliko imam tipova koji mi se malo-malo jave, šalju poruke, zivkaju, oće nešto, nude...a nijedan, bre, da zvrcne da pita " ej, bre, napadalo ovo čudo, jel treba da dođem da te povezem kući?"...silni jebači i udvarači, nigde nikog kad teba, pička im materina...

KOSMO JA BI TEBE VOZIJO MOJIM JUGOM NEREGISTROVANIM SA ĆELAVIM LETNJIM GUMAMA!

petre, jesam, evo već 15 godina, al ponuđača uvek ima...ne znači da će da dobiju, al ako nude, u formi sam...

pa de si, zapatice, šarmeru preslatki?

zapatice, šarmeru preslatki?

Pogodila si samo ovo 'zapatice' oko dimenzija minijaturnih :) ovo šarmer preslatki je diskutabilno. evo učim, trolujem i gledam bezobrazne tete na netu :)

evo već 15 godina, al ponuđača uvek ima

Pff...ja sam brak zamišljao totalno drugačije...valjda tad ide katanac na ponuđače,,,eee, kolko sam zelen tek sad vidim

pišeš li nešto, zapata, da se nasmejem ovako promrzla?
petre, nemaš pojma, ponuđača uvek ima...

pišem samo na tarzaniji.

Ne pustaju me napolje...

e jebi ga, zapata, ja i za ovo jedva nađem vremena...

pustiću ti na pvt nekolko članaka.