Prijava

kukam jer je to sve sveze, skoro smo raskinuli, a on odmah op, napravi dete jebote... nije svejedno.

neverovatno česta pojava.bivši me prosio, ja odbila, posle šest meseci se oženio, pa jedno dete, drugo.. za tri godine već četvročlana porodica, a ja nekako u neverici..
zato ti kažem, samo napred..

jebote cime se vi zene zamlacujete....

pa bre, sede, ne zamlaćuješ se, ali primetiš..
zar ti bivše više ne prepoznaješ na ulici?

neverovatno česta pojava.bivši me prosio, ja odbila, posle šest meseci se oženio, pa jedno dete, drugo..

А шта је било са оним твојим садашњим? Сећам се да си имала неки проблем. :Р

ma sve je ok, taj je još uvek sadašnji:) planiramo s proleća zajedništvo:))

Bivsi decko ce uskoro postati tata, sadasnja devojka mu trudna. eeeee, zivote...

Њааа, мени се 6 бивших удало, кол'ко је то кул? :Д

planiramo s proleća zajedništvo:))

Да, да, то је био проблем тада. х))
Драго ми је да си га решила. :)

zar ti bivše više ne prepoznaješ na ulici?

to nije isto. ali me apslutno ne zanima sta one rade sad.

мени се 6 бивших удало,

Koji patišpanj. :)

pa, dobro, normalno ti nije bitno, ali ne možeš a da ne primetiš. pogotovo ako se viđate u gradu.
ali, daleko od toga da sam opsednuta time ili da žalim i patim. da se vratim kroz vreme, opet bih sve isto uradila.

pa dobro, ali i ako primjetim da su se udale, ne bih se zalio nekome na to. pobogu, ima vecih problema od toga, zato rekoh ono cime se vi zamlacujete.... al dobro, da ne spemujem

ja znam primer gde su tip i riba bili 15 godina u vezi, on je prevari, ta druga zakevi, ovu ostavi i ozeni se tom drugom... tek tako...

ja znam primer gde su tip i riba bili 15 godina u vezi, on je prevari, ta druga zakevi, ovu ostavi i ozeni se tom drugom... tek tako...

Па кад је могао да је превари после 15 година, што не би могао и да је остави... Каци скот, буди до краја... :Р

upravo sam htela da napišem da joj i bolje što je ostavio. raznih ljudi ima.

откад нисам била на овој теми... елем, упала сам у неко чудно расположење, па сам извадила нове штиклице из кутије (нове су, немам где да их сместим, па су још у кутији док не сконтам шта прво да склоним из ципеларника), обула их и шетам у њима по кући. нема ми помоћи... :/

Да, да, то је био проблем тада. х))
Драго ми је да си га решила. :)

nisam ja ništa ni radila, samo batalilaa temu potpuno. prestala da pominjem. on je sam odjednom rešio..a i to je bilo zbog nekog tvog saveta u kontekstu da mogu samo da pogoršam pritiskom i eto, poslušala sam:)

Izzie, to je meni krajnje normalno. kad kupim nove štikle, moram prvo da ih prošetam po stanu, pa tek onda i napolju:)

Izzie, to je meni krajnje normalno. kad kupim nove štikle, moram prvo da ih prošetam po stanu, pa tek onda i napolju:)

ја ове купила пре 10 дана :Д

pa sneg je, gde bi drugde mogla da ih nosiš..a da čekaš da ih prvi put obuješ kad se otopi, što je mnogo, mnogo je..;)

либлет, фала ти! ти си моја утјешитељка, има наде за мене ипак! :Д