Prijava

Tako je. Ne razumem tu vašu žensku potrebu da komplikujete sve.

Defke su mi dobre, samo dok ne jebem.

VIŠE MI JE DOPIZDIO DREW PRITCHARD!!!
Ko god gleda Diskaveri, zna o čemu govorim.
Kad god je pauza za reklame, kreće: "Meet DREW PRITCHARD..." Kontao sam da im pošalje mammojebački mejl u redakciju i da im spomenem kompletno porodično stalo u istoj rečenici sa DREW PRITCHARD-om. Pa ovo nema smisla više.

ololo dub to onaj britanac sto skuplja ona govna stara?

Dobila me Vidra u slagalici. Pustio sam je. ;)

Ne znam kako da uradim replay na post, nemam tu opciju.HELP,HELP mnogo sam ocajan.

Pišeš citat velikim, pa tekst koji citiraš, pa tatic velikim.

ja to nemam, imam samo vreme kada si ti postovao poruku.i taster posalji....brojeve strana, prethodnu i sledecu i tvoj avatar.... nema vise nista, help.

Jel ti mene jebeš u zdrav mozak? Selektuj ovo što pišem i desni klik Copy, pa kreneš da pišeš komentar, pišeš citat sve velikima, lupiš spejs, pa desni klik Paste, pa sve veliki tatic i to je to.

citat rerreerzerzerzerzrez tatic

Samo ovo citat i tatic velikim!

Jel ovako.

Jel ti mene jebeš u zdrav mozak? Selektuj ovo što pišem i desni klik Copy, pa kreneš da pišeš komentar, pišeš citat sve velikima, lupiš spejs, pa desni klik Paste, pa sve veliki tatic i to je to.

CITAT Ovako staviš bre lolo TA TIC
I samo spojiš ovaj tatic :)

EUREKA, uspeo sam , hvala capon i i ludi cak,
Zivi bili i veliki vam porastao.

Lolo skoro tri godine si ovde i tek si sada to naučio .. cc :)

Jbg ranije nisam imao potrebu da citiram, pa mi nije trebalo a i mnogo je komplikovano ovako mislim da cu odustati. CITAT Lolo skoro tri godine si ovde i tek si sada to naučio .. cc :) TACIT

Плазмо, није ТАЦИТ него ТАТИЦ :) и прави размак :)