Moram nekom da se izjadam :((

  1. Nemam inspiraciju za originalnu rodjendansku poruku decku. Otprilike, rekla sam sve sto sam mogla za 2 godine.

  2. То је скоро у рангу моје неразлеђене пршуте на столу

  3. Smarko friz..

    Nece mi klitoor :(
    Uplatijo dva, svima stigo meni ne.

  4. Pogled'o sam 6 (šest!) strana postera! Krutejebo!

  5. Moje saučešće

    Zahvaliću ti kad vaskrsnem za 3 dana.

    Bacio 450 dinara.

    Eeee, blago tebi...

  6. Фејспалмујем овде од овог сајта, фазон чуку времена, а и од себе самог фејспалмујем... Јбт, кои шокови.

  7. призвала сам дебелу сотоњару

  8. ма ништа, мало се просеравам којекуде. добри си ту твитови енеми.
    а да, морам још нешто да се изјадам:
    добила сам постер од странке у којој сам члан, али на њему нема обнажених шешељевих слика :(

  9. Ne mogu više da čitam komentare ljudi koji sisa*u kurac svima na svim definicijama.

  10. Imam kao neke svoje "šeme":) za loto i nikako da ubodem, jbg.
    Ajde da uvek promašujem pa bih zajebao do sada, ali ubijem se računajući i onda od 20€ koje uplatim, skoro obavezno dobijem nazad 18. A da bude još gore, dobijem nešto više od tih 18€ svaki deseti put, pa se odmah utripujem da sam neki kurac stvarno provalio šemu. :-))

    ...I tako tri-četri puta ukrug, pa onda baš ništa ne dobijem i tada zajebem.

    E, onda bude premija iznad 40-50 miliona evra, pa ja opet krenem.
    I evo sam sada krenuo opet.
    Budala.

  11. Какве шеме, Курде?

  12. Kurde, nema tu sistema (ako ga ima, ima ga Lutrija).
    Ne odustaj, držim ti palčeve da uspeš!

  13. Godinama unazad imam trip sledeći, a to je da mi se uvek pripiša kad god treba da zakuvam kafu. Zna da smara.

  14. Meni se godinama sve više piša kako se približavam kući, a kulminira dok otključavam ili ulazim. Ne znam što. Skoro se upišam jebote, odmah sa vrata trčim u wc.

  15. I meni se pripiša u ključnim momentima al to je od nervoze valjda :3

  16. I meni se pripiša u ključnim momentima al to je od nervoze valjda :3

    Lolo, ključna reč je ključni momenat? :)

  17. Poenta je Čače da je to od nervoze lolo

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.