Moram nekom da se izjadam :((

  1. Poenta je Čače da je to od nervoze lolo

    Aham, oće to :) Znači nervozan sam što sam bliže kući? lolo

  2. Pa treba otključati vrata pobogu!! lololol

  3. Mhm, teško je ući. :)

  4. khm..khm.. taj fazon Čake. Dok nađeš pogodan ključ ono krenulo.

  5. A jes to zajebano stvarno.

  6. Nemam pojma matematiku, a sutra test. Što je najgore, niko u razredu ne zna ništa, tako da smo najebali kolektivno.

  7. čače, meni se u kolima dešava slično.

  8. Meni se godinama sve više piša kako se približavam kući, a kulminira dok otključavam ili ulazim. Ne znam što. Skoro se upišam jebote, odmah sa vrata trčim u wc.

    +1

  9. Meni se godinama sve više piša kako se približavam kući, a kulminira dok otključavam ili ulazim. Ne znam što. Skoro se upišam jebote, odmah sa vrata trčim u wc.

    Ode prostata u Honduras.

  10. Nema Uroša. :(
    'beš sajt...

  11. e ovako... poslušam ti ja coukg i odigram tiket (real 2-2 i čelsi gg)i sve lijepo ide... kad ono cska izjednači u 93. minuti i ja kao u fazonu ajd ko mu jebe mater ionako sam tih 10 jevreja dobio od kladionice i kao neće ni ovamo pasti gg... kad ono kru te jebo 2:1 u prvom poluvremenu... PA MAMU IM JEBEM NENORMALNU... i još đe mi čelsi gubi to je tek posebna priča...

    eto, nije mi lakše, al ajde...

  12. Udineze dao 3 gol iz nepostojećeg penala koji me je srušio za 10 jura.... smrde najgore mrš govna licimurska kurve masonske

  13. tripjem dse da vade ljudi pistlj iz torbi akd zavuku ruku ili u dzep.

  14. Kada ti naiđe ponovo taj trip, ti zavuci ruku u svoj džep ili torbu. :)

  15. Pufnice na čemu si? Jel si overila ili ti je rastatura prsla?

  16. ahahhhahhahahah! probcuuu! svaku dan tako eni!

  17. вечерас глумимо да смо пијани. Кул, ово ми се чак и свиђа

  18. Pa to je lepo, onda je srećna.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.