Moram nekom da se izjadam :((

  1. Stvarno ne znam šta ću sa sobom... Imam neverovatan nagon da dolazim na ovu temu da se smejem postovima...

  2. U'vati se za uši pa igraj. :)

  3. да сијам ил зајашем ил сјашем?

  4. вечерас глумимо да смо пијани. Кул, ово ми се чак и свиђа

    Najbolji su kada dođu naduvani na čet... jea madafakaaa so faking haaj madafakaaaa tripujem da se soba trese i te scene....

  5. puf, popij malo vode, umij se, dremni malo :)

  6. podlo sam izlajkovana.

  7. лули, прочито сам ПОЛНО ахахаха

  8. u fejzbuče da je polno ne bi bio banovan.
    ili možda i bi, mislim ako se loži na to...

  9. Lullaby
    podlo sam izlajkovana.

    Lajkuj i ti njega. :)

  10. Pufnice ja tebe nikako ne mogu da skontam, mogu reći da smo na neki način kućni prijatelji iako sam te zadnji put video pre jedno deset godina i jače, al matorci nam se poznaju i druže se, doduše ne često al opet....i ja ih poznajem. Tvrdim, ali tvrdim da pored onoliko strogog oca nema šanse da bi smela da tako pijana budeš u kući i glupiraš se po internetu...Znači, jako detinjastvo ovo što radiš

  11. сјашем?
    sjasI. zasto lemja? /ok sam.
    petre ko zna sta ti prcas.

  12. лули, прочито сам ПОЛНО ахахаха

    +1

    petre, možda više ne živi sa svojima?

  13. morala sam sad da se vratim da vidim jesam li možda stvarno to napisala ili mi je messalina promijenila post

  14. pa brkaš slova ženo, nekoherentna si nam! PUFNICE BUDI KOHERENTNA!!!! DECXKO!

  15. tawtsura je sjebna prosula sok.

  16. ПУФНИЦЕ, ПОСТАНИ ПРАВОУГЛИ ТРОУГАО

  17. Tandrcak, oprosti, ali ja bila ubedjena da si ti zensko.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.