Moram nekom da se izjadam :((

  1. Ma niste korektni, generalno, jeste ovo samo sajt, ali...
    Sebi ni u pravom životu ne dozvoljavam omalovažavanje žena pa tako ni ovde, nismo ista kategorija.

    P.S.
    Očekujem krajnje kreativni odgovor u maniru: Strajo nećeš jebati, Strajo ne muvaj, Strajo nećeš umočiti itd.

    Страјо, нећеш јебати! :) Страјо, ставио бих те за амбасадора Вуке, као неки бранитељ жена. Опасан си! Како да кажем ... женохранитељ!

  2. A sta ces strajo kacu ovde sve prvoklasni jebaci, kojima su zene samo hodajuce picke (D izvinete) i voleda ih podjebavaju na veoma neukusan nacin.

  3. Zasto bih diskriminisao zene u odnosu na muskarce, uskracujuci ih za moje genijalne fazone?

  4. Baš to Strajo. Meni je više muka od takvih krelaca. Stalno nešto prozivaju i kenjaju, zato sam i tražila, pre skoro mesec dana, da me banuju da ne bih nekome svašta rekla. Nemaju obraza. Jednostavno ću da ih ignorišem, a ako baš pređu granicu, moraću da reagujem pa makar popila ban na mesec dana.

  5. Da si mod ne bi mogli da te banuju. Sto vise nisi mod, Vucice djevojce?

  6. Jericho

    Ne verujem, Dube, ali hvala ti sto mi pomazes u razresenju nedoumice!

    Dzeriko, opet razmisljas. Zabolece te glava, lakse malo. Doziraj malo, par puta mesecno je previse.

  7. Brus, ja to kažem u pogrešnom vremenu. :)
    Inače prestaću da zalazim na forum, svaki put se iznerviram ko konj! (što bi rekla ona definicija da ne linkujem)

  8. Gamby, vidim po tebi devastirajuce posledice komprehenZovanja svega par puta mesecno, pa radije ne bih.
    Btw, zasad je tvoja internet ljubav u blagoj prednosti nad objektom tvoje zudnje. Ali mec je jos uvek otvoren, ne bih da prejudiciram.

  9. Sta seres leba ti? Ne delujes pametno kada se frljas sa zajebanim recima.

  10. А што људи имају потребу да глуме пијанство? Је л' то постало ИН доћи на јебени интернет, па просипати причу како си пијан, а ниси или напити се па опет доћи на интернет и опет срати да си пијан? Зашто, у чему је фазон? Је л' зна неко? Кога боли курац што си ти пијан? 'Ладно лик напише дефку перфектно, апсолутно граматички правилно, у зарез, а касније у коментарима доле, "аа брте пјнса ам мнгоо". Тући баном за просеравање по двајес дана.

  11. Hahaha, smatraju da će ispasti kul, a ispadnu smešni i tupavi. :)
    Ako imaš još neko pitanje, preseli se na raznorazna pitanja. Ovo je tema za jadanje. :)

  12. Hahahah, vidi ga Stefi se iznervirao :)
    Nema fazona, nego nas ima raznih i to je to :)

  13. Стеже ме корсет :(

  14. Popusti malo ili ga skini. :)

  15. Стеже ме корсет :(

    Dok ne pocnes da gubis dah i srce ne pocne da preskace nije opasno.
    Ja ga ne bih skidao.

  16. Stegni jače, kad ti se želudac premesti kod pluća neće više da boli.

  17. Ako stegne jače onda ce sav višak da joj ode u glavu, pa će da izgledao kao čioda, dole igla a gore balon.

  18. Sebi ni u pravom životu ne dozvoljavam omalovažavanje žena pa tako ni ovde, nismo ista kategorija.

    nismo ista kategorija

    Men' ovo malo hitlerovski zvuči. :)

    A sta ces strajo kacu ovde sve prvoklasni jebaci, kojima su zene samo hodajuce picke (D izvinete) i voleda ih
    podjebavaju na veoma neukusan nacin.

    A ja mislio da ti prvoklasni jebači uglavnom imaju po 12 godina i koriste Pantela stil da bi ispali kul. Pantela smorio na više nivoa.

    Sta seres leba ti? Ne delujes pametno kada se frljas sa
    zajebanim recima.

    Mislim da je ono bio pokušaj duhovitosti, al' ajde, možda i grešim.

    А што људи имају потребу да глуме пијанство? Је л' то
    постало ИН доћи на јебени интернет, па просипати
    причу како си пијан, а ниси или напити се па опет доћи
    на интернет и опет срати да си пијан? Зашто, у чему је
    фазон? Је л' зна неко? Кога боли курац што си ти пијан?
    'Ладно лик напише дефку перфектно, апсолутно граматички правилно, у зарез, а касније у коментарима
    доле, "аа брте пјнса ам мнгоо". Тући баном за
    просеравање по двајес дана.

    Meni u poslednje vreme jedna druga stvar malo vije bode oči. Zašto jebote na svaka dva dana neko postavi ovakav komentar? Ok, kapiram da ste kul ako serete po bilo kome i ako vam gomila konformista čestita na fantastičnom zapažanju, ali koga boli kurac za to? Realno smarate onoliko koliko smara i glumljenje pijanstva.

  19. Zašto jebote na svaka dva dana neko postavi ovakav komentar?

    Како си ми рек'ооо. Елем, за те анти - пијансамнанету постове нисам приметио. Стани, зар ја треба да пратим да ли је неко поставио сличан коментар некад пре, па да избацим свој? Боли ме бре курац. Не проводим у задње време толико времена овде. Тема "изјадај се", ја се изјадао, рекао шта ме то изнервирало синоћ и од чега ми се иначе сере и то је то.

    Ok, kapiram da ste kul ako serete po bilo kome

    Видим, кул си.

    ЕДИТ:

    Ako imaš još neko pitanje, preseli se na raznorazna pitanja. Ovo je tema za jadanje. :)

    Не'ш модерисати. лоло

  20. Video sam bubašvabu. Pošo sam da je pljunem i pogodio pločice. Šta da joj radim? Nasilje prema bubašvabama, komarcima i muvama mi nije strano. Prošle godine sam nahvatao muve, uzeo sam kutiju od šibica, stavio lepak, pa žive muve pa preko dezodorans pa sam ih upalio. Tako da svake ideje dolaze u obzir.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.