Moram nekom da se izjadam :((

  1. Zato sam ja ubio ortaka na amerikancu. Lik je ubacio oko 265 koševa i opet izgubio, stalno mašio dvajesprvi. Ja kao gospodin čovek, do 21 išao taktički, jedno četiri sata i isplatilo se.
    Inače od sportova sa loptom jedino sam dobar u stonom fudbalu. Tu derem.

  2. Хладно ми је.

  3. cernogod

    Хладно ми је.

    Mavi mamin deckic, ogrnite ga frotirom ako boga znate.

    Ja da se pozalim da Kinezi smrde.

  4. I meni je hladno, a nemam frotir.
    Kod mene nema Kineza, samo Sjevernokoreanci, ali oni su okej.

  5. Lol, kako gej.

    +10

  6. Ne mogu da se odlucim da li mi je smesnijeva gambijeva ljubav prema pufnici, ili pufnica sama po sebi.

  7. Udruženje retardiranih se dogovorilo i grupno ocenjuju najnovije definicije.

  8. Džeri, a možda je to ista osoba.

  9. Ne verujem, Dube, ali hvala ti sto mi pomazes u razresenju nedoumice!

  10. ISKLJUČENO MI GRIJANJE!! A JOŠ NIJE POČELO PROLJEĆE, JEBEM TI ZIMU!!!

  11. Slino, odrolaj se u kuglicu i skini mi se sa prsta. Moram da se izjadam da Jericho smara mene, a verujem i rodjenu babu.

  12. Smaraj i ti njega. :)

  13. Vucice, sto ti vise nisi mod?

  14. Mene zanima dokle ćete da se hvatate za po jednu devojčicu/devojku/ženu na sajtu i da je podjebavate do besvesti, pogotovu vi muški?
    Kakav vam je to fazon, bez obzira na prirodu objekta sprdnje?

  15. Kakvo podjebavanje? Lepo sam pitao. Mojne da si dechko, Strajo dechko.

  16. Mene zanima dokle ćete da se hvatate za po jednu devojčicu/devojku/ženu na sajtu i da je podjebavate do besvesti, pogotovu vi muški?

    Zato što nemaju pametnija posla, zaludni su i zato što im je zanimljivo. Deca su to.

  17. Vucice, sto mi ne odgovoris?

  18. Ma niste korektni, generalno, jeste ovo samo sajt, ali...
    Sebi ni u pravom životu ne dozvoljavam omalovažavanje žena pa tako ni ovde, nismo ista kategorija.

    P.S.
    Očekujem krajnje kreativni odgovor u maniru: Strajo nećeš jebati, Strajo ne muvaj, Strajo nećeš umočiti itd.

  19. Žene vole oficire, Strajo mi smo u pogrešnom filmu :)

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.