Moram nekom da se izjadam :((

  1. Koža na šakama mi je toliko suva da na nekim mestima počinje da puca. Nikakve kreme ne pomažu. Pijem dosta tečnosti...Nije alergija, prepoznala bih...
    Šta ću?

  2. Koža na šakama mi je toliko suva da na nekim mestima počinje da puca. Nikakve kreme ne pomažu. Pijem dosta tečnosti...Nije alergija, prepoznala bih...
    Šta ću?

    Мени се ово дешава сваке године, пред почетак пролећа. И такође, ништа не помаже. Био сам и код дерматолога пар пута, кажу не постоји трајно решење, већ само свакодневно мазање кремица. А ја то не могу.
    Рекли су ми и да ми је Б витамин у курцу дизвинеш, али, колико год бевиплекса пио, џабе.

  3. Koža na šakama mi je toliko suva da na nekim mestima počinje da puca.

    Imao sam i ja tih problema ranije preko zime, džabe mazanje koječim, krene ponovo čim prestaneš. Pre par godina je nestalo samo od sebe, verovatno sam promenio neke od lošijih navika, još kad bi znao šta. Dobro bi nam došao neki pouzdan softver za dijagnostiku.

  4. Jesi li probala da namažeš originalnu Pavlovićevu mast preo noći, navučeš pamučne rukaivce (ako nemaš, pamučne čarapice na šake)? U debljem sloju. Kompleks vitamina B da piješ, a da danju premazuješ dlanove Pantenolom (kupuje se u apoteci, u pakovanju od 100 ml). Ne znam, mislim da nije loše probati.

  5. Možda ste rodili dete ali se ne sećate?

  6. Kažem da nema šta nisam mazala, ali nisam još držala preko noći deblji sloj ispod rukavica...hvala na savetu, pokušaću večeras. E, da, mogla bih i vitamin B, hvala!

  7. Meni se posle tuširanja jako osuši koža...

  8. Марко, јеси пробао Дав сапуне?

  9. Najbolje napravi domađi szapun, uzme svinjska mazst i skuva, dodaž szodu i mešati, skloniti s vatre i poszlužiti hladan. Prijatan!

  10. baszd szájba a kurva anyádat lolo

  11. Марко, јеси пробао Дав сапуне?

    Brate, meni ovo kao od vode alergija da izlazi. Po čitavom telu mi se osuši koža, kao neka alergija. Počne da svrbi i onda popijem neki lek i sve do jaja.

  12. Пробај, ништа те не кошта... И ја сам пре имао тих дерматолошких проблема, имао сам и екцем, и триста алергија и једино што ми је помогло је Дав пунса.

  13. jož jedan ozmi mart bez poklona

  14. jož jedan ozmi mart bez poklona

    Ti da ne dobiješ poklon ili nemaš devojčicu da joj ga kupiš?

  15. ja da ne dobiješ poklon

  16. Реинсталирао сам компјутер, али сам форматирао све живо, цијели хард диск и моју драгу Д партицију у којој се налазило 85ГБ музике, само сам сачувао слике...
    Што ја сад да радим?
    Како да живим?

    Па чекај, ту су торенти и сидери, браво.

  17. 90% je sve jos uvek na tom disku.
    Sto da radis? Da nadjes neki HD recovery software i vratis sve ili ono sto ti treba, jerbo "sve" moze da potraje.
    Kako da zivis? Kako moras..

  18. А не, нећу да враћам ништа, зато што сам намјерно форматирао, улетио ми неки модерни кул вирус који ме јебао до ноћас већ годину дана, блокира ми све инсталације антивируса и тако та срања, и кочи, успорава итд.... :)
    Него ми треба да скидам сад масу музике, јебем ли га, мада је бања зато што нећу имат' оно што ми не треба :)

  19. Јок то, радије нешто метално :)

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.