Moram nekom da se izjadam :((

  1. Prekinula sam vezu. Nisam mogla dalje. A sada ne znam kako ću dalje. Volim ga, samo više ne želim da ga volim.

  2. Gozpodin nije dobro jebao?

  3. Gozpodine Tibi palo mi drvo na laminat i oztetilo dal ima pomoć

  4. Рекла сам да нећу нешто и сад ми криво, за гујсцу бих се ујела.

    Razumem vašu bol.
    Odbio sam i ja jednom seks bez obaveza pa mi posle bilo krivo ko psu.

  5. Poštovanje Dušan. Može da se zameni sa parket, ja to radi povoljno poszalje vizit-karton.

  6. Hvala Tibi ja čuo da ti vrlo dobar majstor

  7. Mušterija uvek zadovoljna dođe opet.

  8. Prekinula sam vezu. Nisam mogla dalje. A sada ne znam kako ću dalje. Volim ga, samo više ne želim da ga volim.

    http://www.gayultra.com/

  9. Butt, misliš klin se klinom izbija?!

  10. Ne, mislim da je to što si napisala gej.

  11. Ali u neku ruku da. Kurac se kurcem izbija. I što pre nađeš drugog lika većih genitalnih gabarita da te taslači, pre ćeš zaboraviti na ovog tvog smarača.

  12. Pa, jebiga, jeste pičkopaćenički! U fazi sam lečenja, pa će mi se valjda oprostiti.

    EDIT: U svakom slučaju, hvala, otrežnjujuće je ovo sto si rekla. Da se ne bacam dalje u sevdah.

  13. Pa, jebiga, jeste pičkopaćenički! U fazi sam lečenja, pa će mi se valjda oprostiti.

    Daj, brate, koj će ti kurac oprost.

    Osječaš se kako se osječaš, nikom ne treba da se pravdaš zato. Mada, ne kontam zašto bi raskidala sa nekim koga voliš.

  14. ne kontam zašto bi raskidala sa nekim koga voliš.

    Možda je bio malog genitalnog gabarita.

  15. Možda je bio malog genitalnog gabarita.

    Naprotiv. Tu baš ništa nije falilo!

  16. Naprotiv. Tu baš ništa nije falilo!

    Brate, nemoj onda da ga ostavljaš.

  17. A jebote ko deca ste, ko one klinke sto su i od mene mladje.
    Ostavila sam ga a nisam trebala, sta sad da radim, kome da se dam.

  18. Brate, nemoj onda da ga ostavljaš.

    Hahahaa, onda moram da "popustim" i priznam da sam kao većina žena - dobar kurac, mir u kući!
    P.S. Sreća, pa me pozvao, pošto ne razume reč "ostaviti"! Inače bih morala ja da ga zovem!

    P.P.S. Hvala, Butt, na podršci! :)

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.