Moram nekom da se izjadam :((

  1. Напише ли још неко на фејсбук ''срећан осми март свим женама и онима који се тако осјећају'' нећу одговарат' за последице...

    Ja čestitam rodjendan, meni lik napiše u komentar ''Srećan osmi mart.''' Jeb'o ih praznik, ne čestita se to tako, preko interneta...

  2. Prsnuo sam kao lajsna. Nikad puknutiji nisam bio, insomnija, depresija, kao precis lonac pod pritiskom. Kako će se završtiti sve, to će se videti.

  3. Smare, srećan osmi mart. :)

  4. Lukšo udri se šunkom u glavu, pomaže.

  5. Lukse pogledaj fight club

  6. Тенкс.

    Колико пглу празник, јебем ли га... Ух, муке ове...

  7. Lukšo udri se šunkom u glavu, pomaže.

    Јебоматер, умро сам на ово. Елече, луди човече. лололол

  8. Ma samo kupiš svakoj tvojoj tetki ili babi po ružu (ili još bolje mazneš od komšije) a svojoj dragoj set za tuširanje i sredio si stvar. Nećeš slušati žalopojke a jedina mana je što ćeš biti crven u licu od štipkanja, zato je bolje da staviš gas masku. :)

  9. Gde su nestali svi zanimljivi ljudi sa ovog sajta? Nikoga na četu, definicijama, reakcijama, postere neću ni da pominjem. Sad je i forum umro. ŠTA SE TO DESILO SA VAMA, LJUDI DEČKO?

  10. To je zbog nagle promene vremena. :) Odoše da žive posle onog hladnog talasa. :)

  11. Ма да, ја имам пара за те зајебанције, како да не, дугујем у бифе 9 еура, ево их сакупљам и штекам ка' да дугујем 200

  12. Crno tu smo mi ne brini se! lolo

  13. TO FEJZBUKE! IDI PRAVI ZIJAN PO FORUMA DA SE SMEJEM! :*

  14. Smaraju me ljudi koji su se dogovorili da me prozivaju, pogotovo "mozak" te operacije. Ajd jednom ili dva put da kažeš da je ok i onda da prestanu, ali oni preteraše. "Mozak" operacije mi ispemovao pvt kojekakvim glupostima. Neverovatno je koliko je taj "mozak" dokon. Što ne zajebava nekog drugog a mene ostavi na miru?

  15. Морам да се више социјализујем ! Ај нид то го дипр !

  16. НЕ РАСПРАВЉАЈ СЕ С ЊИМ, НАБОДИ ГАААААА

  17. НЕ РАСПРАВЉАЈ СЕ С ЊИМ, НАБОДИ ГАААААА

    Samo da podmažem kolac. :)

  18. Što ne zajebava nekog drugog a mene ostavi na miru?

    Sviđaš mu se, možebiti?

  19. Smara me ovaj dan. :(

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.