Moram nekom da se izjadam :((

  1. Jede mi se baklava, nemam baklave. Al' zato imam ratluk sa orasima. Jašta.

  2. Taman sam juče na forumu pohvalio rad moderatora u poslednje vreme, pogotovo po pitanju brisanja definicija, i eto danas mi ostave ovu, a obrišu:

    Najava početka Sarvajvera

    Malo love u novčaniku, a mnogo dana do sledeće plate.

    Ne žalim se zbog brisanja konkretne definicije, jer su mi brisali i bolje i smislenije, a ostavljali i besmislenije.

    Plašim se da je postalo previše babica...

  3. Kad vidim kakve sve mogućnosti ktitori imaju, pomislim da je ovo što ja imam TRIAL verzija vukajlije.

  4. @MakaronMaster
    Plati, pa klati!

  5. Pa u drugoj državi sam.

  6. Ne znam šta da ti kažem. Ja nikada nisam ni razmatrao da uplatim ktitora (zbog nekih svojih možda i pogrešnih principa), tako da ne znam kako bih se osećao da želim, a nemam mogućnost da uplatim.
    Ovako se ne osećam zakinuto.
    E sada, da je do Kaizena verujem da bi vam on sigurno izašao u susret, samo da je ikako moguće.
    Probaj da uživaš u opcijama koje su ti dostupne.

  7. U kojoj drugoj državi i koliko si spreman da platiš?

  8. Izgledam ko Dejan Cukic sa novim naocarima.

  9. Zajebava me srce i nervozna sam bez razloga.

  10. Rado, ali mi je potrebno. :)

  11. To je zbog ktitora, izaziva smetnje, dokazali Rusi. :)

  12. Mnogo ljut urnebes.

  13. Kuku, grebe me grlo, izgleda sam zaradila neku prehladu i sada se ona razvija u zajebanu prehladu :-/

  14. Kuku, grebe me grlo, izgleda sam zaradila neku prehladu i sada se ona razvija u zajebanu prehladu :-/

    takodje. Mora da sam zapatio nesto proslavljajuci deveti mart.

  15. Mora da sam zapatio nesto proslavljajuci deveti mart.

    Da nisi pusio ladan kurac?

  16. izgleda sam zaradila neku prehladu i sada se ona razvija u zajebanu prehladu :-/

    A šta ako je to prehlada u prehladi? olololoolol
    http://www.youtube.com/watch?v=_EVtfPo5cmk

  17. Da nisi pusio ladan kurac?

    a što pred svima. Surduknuo mi ga neki na hladno.

  18. Imam da učim a ne želim, ko ga jebe! Idem na basket.

  19. Baš ste me nasmejali sad.. :D ali grlo me i dalje zeza... I juče sam isekla prst, moram da vam pokažem to... Namerno je džak majica da se ne bi videle moje male sise... Lako ih zakamufliram :D kuku meni i kroz hanzaplast se vidi krv..

    http://www4.slikomat.com/11/0310/k3k-prst.png

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.