Moram nekom da se izjadam :((

  1. ja neću dočetaki zalazak sunca. Imaš vrućicu, obalila me u krevet. Jebiga, zapalite mi nekad sveću.

  2. Nisam samlela mak pre nego što sam ga ubacila u vrelo mleko. :( Dobro je to što imamo džem pa ćemo jesti štrudlu sa džemom a mak ću bacim. :)

  3. Нашо сам другу девојку, таман почео да се ложим онако озбиљније кад има дечка, у курац!

  4. Nisam samlela mak pre nego što sam ga ubacila u vrelo mleko. :(

    :((

  5. Nisam samlela mak pre nego što sam ga ubacila u vrelo mleko. :(

    А јој. :(

    Нашо сам другу девојку, таман почео да се ложим онако озбиљније кад има дечка, у курац!

    Е таман помислих да си нашао пичку, кад оно, кита. Јебига Корне, покушај с момцима.

  6. Јебига Корне, покушај с момцима.

    Poslusaj ga, Korne dedžgo! rupa je rupa!

  7. Dobro je to što imamo džem pa ćemo jesti štrudlu sa džemom a mak ću bacim. :)

    Samo ga baci krišom da ne vidi svekrva, iskoristiće tu informaciju kad se najmanje budeš nadala (našla si da mi pričaš voli li moj sin više pire od roze ili belog krompira a ni savijaču s makom ne umeš da načiniš).

  8. Vodio sam noćas razgovor sa sv. Petrom.

  9. Samo ga baci krišom da ne vidi svekrva, iskoristiće tu informaciju kad se najmanje budeš nadala (našla si da mi pričaš voli li moj sin više pire od roze ili belog krompira a ni savijaču s makom ne umeš da načiniš).

    Ona mi je pomogla da sakrijemo dokaze od njegovog sina i lagale kako nismo ni u jednoj prodavnici našli mak. :)

  10. Sta je sa papagajima, jesu li presli na bevitu ili su i dalje na plazmi.

  11. Na semenkama, malo su okusili plazmu pa su nastavili da grickaju semenke. :)

  12. Taman naviknem na mamu i brata da su tu i oni danas odu kući... Ja opet sama i nekako pizdiiiiiiiiiiiiiiiim.. To kao i obično prvih nekoliko dana :-/

  13. Pa čemu ti služi pevete? Zovi ljude, pravi žuraju!!

  14. Jeste, posle meni ostave da rasklanjam onaj haos... Nisam blesava.. :D Ne fale meni ljudi u tom smislu...

  15. Pa ako ti ne fale ljudi, onda ti fali čoek. Opet udri po peveteu.

  16. Fali meni malo mozga izgleda... Idem sad u san, možda mi proizvede još malo sivih moždanih ćelija... San je valjda dobar za to :D

  17. ДИВЉАМ од анатомије и хистологије

  18. Obrisao mi moderator definiciju. Nije mu bila po ukusu. Bila je slana.

  19. zašto se obeležava godišnjica Đinđićeve smrti. Koji je on kurac bio?

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.