Moram nekom da se izjadam :((

  1. zašto se obeležava godišnjica Đinđićeve smrti. Koji je on kurac bio?

    Od ovce.

  2. oblakmatori
    zašto se obeležava godišnjica Đinđićeve smrti. Koji je on kurac bio?

    DARK MESSIAH OF MIGHT AND MAGIC

  3. Obelezavaju godisnjicu Djindjiceve smrti, a nisu juce obelezavali Slobinu. Taj Djindjic da je bio neki covek, ne bi ga ubili.

  4. Ne volim ja ni Miloševića, sve su to ista govna. I ovaj što se kurči sa crnim pramenom, urbani.

  5. Milosevic je najbolji vladar u prethodnih 20 godina. Da nije Tita bio bi najbolji u prethodnih 500 godina.

  6. Milosevic je najbolji vladar u prethodnih 20 godina. Da nije Tita bio bi najbolji u prethodnih 500 godina.

    to ne možeš pričati čoveku koji je iz Hrvatske. Za nas je vreće govana, zbog koje je poginulo puno naroda.

  7. Ma zajebavam se, nisam lud toliko. Bio sam mali, ali sam upamtio da je bio govnarcina. A ni ovi sad nisu mnogo bolji.

  8. A opušteno, mislim bolestan sam već par dana, pa se ne nerviram oko ničega, jer sam obamro. Malopre sam jedini u kući bio u stanju da jedem neki krem. Sada nisam siguran da je to bio krem.

  9. Sta si to pojeo? Da nisi pomislio od svinjske masti da je krem? ololololo

  10. ma neki pola kantce voda, pola sumnjiva masa. Sada mi javiše da moram ići da prijavim ispite u Novi Sad jer su kreteni dali pogrešan žiro račun.

  11. Kompjuter mi zvuci kao dvotaktni dizel motor

  12. samo ga pazi uljem i sve će bit u redu

  13. Kompjuter mi zvuci kao dvotaktni dizel motor

    Slabo ti je to,moj je glasniji od navijaca Litvanske kosarkaske reprezentacije.

  14. Ko da sam sišao sa njega i ostavio ga upaljenog dok otvorim kapiju da ga uteram unutra

  15. znam taj zvuk muss, nema leka. sve dok šljaka kako valja, ne obaziri se na zvuk,osim ako ti ne smeta da torentuješ noću kad legneš:)

  16. Ето професор ми прети у марту да ће ме срушити не на поправни него на годину...која демотивација јеботе тачно немам више воље за животом скењо ме човек скроз.А није да сам неки инвалид или да бежим са часова него ме не воли човек.Можда се обесим , најпаметније решење.

  17. Основе електротехнике , професор је иначе јааако захтеван , некоректан и насилан ал шта да радим , пара за мито немам , моји ми само прете да ако окинем на годину летим из куће јер се ја нисам родио да будем клошар како би ми мати рекла ...углавном депресија.

  18. Onda odgovaraj pred komisijom. Znam, mnogo je zajebano i sve to, ali bar imaš kakvu-takvu šansu.

    моји ми само прете да ако окинем на годину летим из куће јер се ја нисам родио да будем клошар како би ми мати рекла

    Nou ofens, ali reci kevi da se ne loži.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.