Moram nekom da se izjadam :((

  1. keva ti je lozana teska, a i sto kaze grifindor, to moze pred komisiju...a i plati nekog da bije tog profesora, da se opameti..

  2. Nou ofens, ali reci kevi da se ne loži.

    +1

  3. u suštini i objektivno ne bih ni trebalo da se na bilo šta žalim, ali sam umorna, baš umorna.
    pridodala sam prvom poslu za koji me ne plaćaju još jedan za koji malo zarađujem (KONAČNO!)..i to je super, samo još kada bih okončala par nekiih dodatnih obaveza koje mi vise nad glavom na neizmerno glupe načine..mandam se sa zubarom i kozmetičarkom od novembra i nikako da završim nešto što je trebalo još u januaru maksimalno..
    onda to malo što zaradim poželim da "proćerdam" landrajući negde i ispijajući kafe i vino, al sam jebeno premorena ili nemam vremena zbog gore pomenutih zlotvora..a i ispadne premalo para, pa na kraju ipak odu za kuću i moj doručak na onom poslu što se ne plaća..
    i tako u stvari čekam da završim godinu staža i automatski dobijem nazad svoje vreme, a da se pre toga ratosiljam ostalih glupih obaveza i da konačno nađem vreme za one stvari koje me u stvari uveseljavaju..
    eto, znači, ništa bitno ni značajno, ništa tragično, al čisto da se malo izduvam..

  4. u suštini i objektivno ne bih ni trebalo da se na bilo šta žalim, ali sam umorna, baš umorna.
    pridodala sam prvom poslu za koji me ne plaćaju još jedan za koji malo zarađujem (KONAČNO!)..i to je super, samo još kada bih okončala par nekiih dodatnih obaveza koje mi vise nad glavom na neizmerno glupe načine..mandam se sa zubarom i kozmetičarkom od novembra i nikako da završim nešto što je trebalo još u januaru maksimalno..
    onda to malo što zaradim poželim da "proćerdam" landrajući negde i ispijajući kafe i vino, al sam jebeno premorena ili nemam vremena zbog gore pomenutih zlotvora..a i ispadne premalo para, pa na kraju ipak odu za kuću i moj doručak na onom poslu što se ne plaća..
    i tako u stvari čekam da završim godinu staža i automatski dobijem nazad svoje vreme, a da se pre toga ratosiljam ostalih glupih obaveza i da konačno nađem vreme za one stvari koje me u stvari uveseljavaju..
    eto, znači, ništa bitno ni značajno, ništa tragično, al čisto da se malo izduvam..

    poslušaj ovu stvar, makar prva tri stiha i nikada više nećeš pomisliti na nešto loše
    http://www.youtube.com/watch?v=mRFfTVqdIHA

  5. hvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaala za ovo! znači, stvarno sam ti zahvalna! odslušah do kraja, oporavi me pesma momentalno:DDD

  6. hvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaala za ovo! znači, stvarno sam ti zahvalna! odslušah do kraja, oporavi me pesma momentalno:DDD

    napravio sam plej listu, ovo je jedina pesma :D

  7. Код мене класика, нејебица ме опет тресе. Нисам депресиван него сам гневан и прек. Кад видим неке који се лјубакају на улици или у школи, по хаусторима, дође ми да их изујем и пребијем ко пичке и још да им кажем, јебо сам вам матер.

  8. Nauči da uživaš i u tuđoj sreći kad svoje nemaš, Lucije Kornelije.

    Proleće dolazi.

  9. kod nas u naselju se pojavio neki lik koji tuče devojke po ulici. pretukao dve devojke, jednu u osam uveče kad se vraćala sa posla, a jednu oko 6-7 ujutru kad je išla na posao.
    možda ima slične probleme kao Kornelije:))Šta kažeš Kornelije? nemoj, molim te da odeš baš tako daleko..
    ma koliko da si ljut proći će te, veruj mi.

  10. Код мене класика, нејебица ме опет тресе. Нисам депресиван него сам гневан и прек. Кад видим неке који се лјубакају на улици или у школи, по хаусторима, дође ми да их изујем и пребијем ко пичке и још да им кажем, јебо сам вам матер.

    ajd pitaću ja devojku da ti da.

  11. ajd pitaću ja devojku da ti da.

    matori redom rešava probleme:)))

  12. A nije žensko kolač da ako mu dam griz meni manje ostane. :))

  13. blago tvojoj devojci, to je sve što mogu da kažem;)))

  14. Pobogu, pa moramo biti parlamentarni. Retko je danas naći momka koji je voljan da drugima izađe u susret i pomogne:))

  15. to jest, priznajem:))) na ovom sajtu humanizam cveta:))

  16. al malo to ko ceni. Ja bi i sebe poklonio da mi neko traži. Doniro bi se :))

  17. Čojstvo je čojstvo, al ja moju bulju ipak ne bi dao.

  18. Кад видим неке који се лјубакају на улици или у школи, по хаусторима, дође ми да их изујем и пребијем ко пичке и још да им кажем, јебо сам вам матер.

    To da, dok i ti ne postaneš jedan od tih likova. A onda uhvatiš sebe kako odrađuješ treću bazu u pet popodne u studentskom parku okružen zgranutim kevama i trogodišnjacima.

  19. Код мене класика, нејебица ме опет тресе. Нисам депресиван него сам гневан и прек. Кад видим неке који се лјубакају на улици или у школи, по хаусторима, дође ми да их изујем и пребијем ко пичке и још да им кажем, јебо сам вам матер.

    Љубоморко мави :*

  20. To da, dok i ti ne postaneš jedan od tih likova. A onda uhvatiš sebe kako odrađuješ treću bazu u pet popodne u studentskom parku okružen zgranutim kevama i trogodišnjacima.

    Јесте, то ми је и циљ, после ме боли курац за друге. Него ми иду на курац ови сад, они имају а ја не. Који курац!

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.