Moram nekom da se izjadam :((

  1. У 10 легла и опет ти се спава? Да ниси шта болесна? Па то, онда читаву ноћ на Вуцајлији. Ја ево пустио филм, таман да ме успава.

  2. Мене ће бурек најбоље да успава. КаЦе наједем, има к'о беба да спавам :D

  3. Ја шам анештежиран у виличу и шав шам шјебан...

  4. Pirsing majka.

    Ja volem pirsinge!

  5. Men' drugarica probušila obrvu, baš je moća! :)

  6. Мене пирсинг није родио , тако да ми није мајка. Али је кул !

  7. Ti imaš probušenu obrvu, Vidrice? Ja od pirsinga samo tragus probušen imam. :)

  8. Ja mislio da ste probušile jezik, to je meni super-kul. :)

  9. Ma ja bih, nego ćale i keva ne daju, i za tragus kad nisam iz kuće letela. lolololo

    Nego, da se ja izjadam, oprala sam kosu i izašla napolje na pola sata. Sad me glava boli. :/

  10. Meni se jednom takođe to desilo, posle treninga, glava me je konstantno bolela dve nedelje. Više ne izlazim napolje mokre glave.

  11. Ja cu stavim pirsing na vicgla da grebem po unutrasnjim organima cobanica na vasarima i prelima.

  12. Meni se jednom takođe to desilo, posle treninga, glava me je konstantno bolela dve nedelje. Više ne izlazim napolje mokre glave.

    Ni ja vala više neću, ovo mi je za nauk. :)

  13. Obrva majka :D Šta je tragus?

  14. http://www4.images.coolspotters.com/photos/188084/tragus-piercing-profile.jpg
    Ovako, jer je ova Bilijeva slička mnogo ružna bre, lepša je ova moja. :)

  15. Pa kako posle da čačkaš uši jbt?! :-)

  16. 16 minuta si tražlia lepšu od moje, cccc :) to i mene zanima, Kurde :)

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.