Moram nekom da se izjadam :((

  1. Еее, Лаванда... Прошле године сам ишао у БГ код зубара на ЗАКАЗАНИ преглед, а испоставило се да сам чекао више од 4 сата да би ме кучка погледала и за 20 секунди завршила преглед...

  2. Hteo sam da se izjadam ali kako da se izjadam kacam najbolji.

  3. Аха, Стајославе... Сад ће Дож да те стигне лололо, мораш да мењаш аватар па да овај чова буде окренут ка нама лололол

  4. Zato ću ja sledeće nedelje ako me ne prime brzo da im jebem mamu odmah, izgleda pali ta neurotičnost...

  5. Strajo, aj mi nekako prebaci iljadu-dve pojena, meni dobro dodje, a tebi ne treba ni za kurac.

  6. Jebač, može, ne može.
    Straja James Bond

  7. Evo ti plus, nije Straja ćemer.

  8. Jesam brate, najgori čovek sam na sajtu. Pitaj ove što imaju po 10 definicija i profi su kritičari na Vukajliji.

  9. Lavanda
    Danas sam poludelaaaaaaaaa, čekala sam na pregled kod ortopeda 4 sata, a imala sam zakazano o.O Za jebeni pregled koji je trajao 2min i poslužio samo tome da me on pošalje kod drugog ortopeda sledeće nedelje..

    Pederi opet igraju odbojke. Jednom sam pola grada obišao zbog nekog otoka, niko pojma nema šta je... i svuda se načekao kao idiot.

  10. Strajimire, ko te je cvelj'o?

  11. Ma idu mi na kurac ovi kompleksaši, taman se primiri situacija, nit koga diram nit me ko dira, i onda dođu i počnu da jedu govna.

  12. ovi što daju za pravo da mi pridikuju a oni i ja smo nebo i zemlja. s tim što sam ja nebo.
    jbg, ne mogu da podnesu, ajde da se ja ponekad kurčim nego ni to
    možda im smeta što mi stoji KG
    možda što sam popularan ovde
    možda što sam duhovit
    možda što oni nisu
    možda što...
    otkud znam, evo ja dve godine na sajtu, nit koga mrzim nit mi ko smeta

  13. a ko, more, ko?

    Valjda Musaši :)
    Odmori Strajo, nemoj da ti srce na vr' guzice.

  14. Zašto mi je obrisan avatar?

  15. Šta bre vi oćete od mene koji moj?

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.