Moram nekom da se izjadam :((

  1. Poz i ovde za ovog što ne znam kako se kaže nick, počinje na musss...

  2. Moram da prevedem ćalu 10 lekcija sa engleskog na srpski, što ne bi ni bio problem da se ne radi o ekonomskim izrazima koje ja nikad nisam čula. I da uradim oko 45 strana gramatike. Setio se čovek sad da studira, pa ja moram da pomažem. :/

  3. Mesečka, baci izraze na PVT, što stignem da ti prevedem vraćam istim putem...

  4. Kijam k'o konj. Pisem po klizavoj tastaturi. Sa rukava mi se slivaju tekućine iz nosa. Upravo overih i rame. Imam na stolu maramica jedno kilo i po, ne vidim monitor od njih i nemaju miris. U krugu od 2 metra oko mene sve je mokro.

  5. Mesečka, baci izraze na PVT, što stignem da ti prevedem vraćam istim putem...

    Prevedoh jedan tekst nekako. Nije ni teško toliko koliko je dosadno, šta znam. E, a poslaću ti ako mi zapne negde, a verovatno hoće. Hvala ti puno! :)

  6. ja se nemam na što požalit pa mi nekako žao što nemam potrebu da se žalim :(((((( žalite me ljudiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

  7. Evo ja ću bre Lemaja, šta kukaš.

  8. e hvala mess, znala sam da ćeš mi se ti naći u nevolji! :**

  9. Kako mi te žao što nemaš na šta da se požališ...

  10. црко ми скенер људи

  11. vidiš kurde kako je tužna moja sudbina... nebio mi u koži...

    džaftara, naravno da će da crkne kad skeniraš sise na njemu....

  12. Заљубљена сам у професора.

  13. džaftara, naravno da će da crkne kad skeniraš sise na njemu...

    10000+

  14. Taman da napravim reakciju, skupila beda 1002 poena, kad neko baci dva-tri minusa i ne mogu. Tako da, ako bi neko bio ljubazan da baci jedno dva malecka plusića, neću da se ljutim. lolololo

  15. Baš si zlatan, zahvaljujem. :*

  16. HA, dva po dva pa se skupilo 15 :)))

  17. Миришем на паљевину опалог лишћа а ноге на земљу сремачку. Леп осећај, у ствари , немам ништа да изјадам ...

  18. HA, dva po dva pa se skupilo 15 :)))

    Neću da se žalim, ne, ne. :)

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.