Moram nekom da se izjadam :((

  1. Ја кад бих скупљао поене само да правим реакције, престао бих писати :Д
    Додуше не пишем ни овако ни онако већ мјесец дана :Д

  2. Ја кад бих скупљао поене само да правим реакције, престао бих писати :Д
    Додуше не пишем ни овако ни онако већ мјесец дана :Д

    Ja ni ne pišem zato, nemoj pogrešno da me razumete, nego, eto hoću da probam da reagujem malo, zanimljivo mi to. :)

  3. Toliko sam danas izubijao jaja vozeći bajs pored gradilišta kod mosta preko ade, da mislim da ću svršavati šlag.

  4. Toliko sam danas izubijao jaja vozeći bajs pored gradilišta kod mosta preko ade, da mislim da ću svršavati šlag.

    Е ЗБОГ ТОГА ЈА ИМАМ АМОРТИЗЕРЕ !

    ПИШАЈ ПО СИРОТИЊИ !

  5. Е и мени се лиже пичка , а пичке нема.

    :(

  6. Модови, зашто сте ми избрисали дефку "Брзина светлости" када није плагијат? Ако јесте, хтео бих да видим пример... Хвала унапред...!

  7. Nenade, vidis li ti ovde negde da pise: ZALBE MODERATORIMA!
    Naravno da ne.

    Obrisana je mozda zato sto nije kvalitetna ili sta ja znam.

    Ne mora se sto se obrise da bude plagijat.

  8. još uvek?!?!?

    Стално бре , стално.

    Модови, зашто сте ми избрисали дефку "Брзина светлости" када није плагијат? Ако јесте, хтео бих да видим пример... Хвала унапред...!

    Млатиш празну сламу.

  9. Е јеби га сад, нисам нашао тему жалба модераторима, ако уопште и постоји па сам овде писао.. Било је 20-ак и један минус за неколико минута...

  10. Nešo, bilo je 11:7 - nisam ja brisao, ali je verovatno to razlog...

  11. Ненаде , чему се надаш ?

    лолок

  12. Pa pazi, na 20:1 možda bi je i vratili - uvek postoji šansa da je greškom obrisana...

  13. 20 i nesto plsueva, a nije tolika ni ukupna ocena bila :)

    11-7 je bilo :)

    Ja ti kazem, ne mora sve sa malo vise pozitivnim skorom da bude kvalitetno.
    Mozda je za odredjene autore, ali nije tako za moderatore.

  14. ОК, нема везе, ја сам преувеличао, али био је супер скор 10 или 11 плусева и 1 минус за 5 минута, колико видим, после су ми налупали минусе па разумем зашто је избрисана..

  15. evo našla sam nešto da se žalim!

    neće dečaci na četu da pokazuju piše.... :(((

  16. Ispadnem sa turnira jer mi iskoči onaj kurac prozor da sam na redu i ja pritisnem jedino moguće dugme od svih na ekranu i riknem. A 5 sati sam igro i dominirao kao totalni pro.

    Sad bih dao nekoj da mi popuši kurac od muke.

  17. Pa je l ima onaj tvoj pišu, majku mu? Ne izgleda valjda kao rad od plastelina nazadnog momčića iz predškolskog?! :)

  18. Prvo vi pokažite sise pa ćemo mi onda da vas vodimo na http://kobasicijada.rs/.

  19. Pa je l ima onaj tvoj pišu, majku mu? Ne izgleda valjda kao rad od plastelina nazadnog momčića iz predškolskog?! :)

    pa ima, ovo je istraživanje u naučne svrhe jebote

    elek, ja sam lepo rekla, ko meni full frontal ja njemu sise. svi se popišmanili....

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.