Moram nekom da se izjadam :((

  1. Tulumbaća ćeš najlakše da nagovoriš. Kako sam razumeo, iskočila mu budala na nekom takmičenju pa je dobio korpu, i još nije imao ko da mu popuši.

  2. isteko mi ktitor, postao sam zaboravan. nema definicija do sjutra :(

  3. Модови, зашто сте ми избрисали дефку "Брзина светлости" када није плагијат? Ако јесте, хтео бих да видим пример... Хвала унапред...!

    Све ми се чини да смо баш ту дефиницију коментарисали као нешто јако слично једној од 2131243521454321 верзија наносекунде. А и није неки квалитет била. Више среће следећи пут.

  4. oženio se latiničar kleti, crni šejtan na muku natero. cenim rok trajanja na nedelju dana

  5. oženio se latiničar kleti, crni šejtan na muku natero. cenim rok trajanja na nedelju dana

    Čestitamo, pa da uskoro bude i prinova.

  6. Убијем сваку тему на којој постујем.

  7. oženio se latiničar kleti, crni šejtan na muku natero. cenim rok trajanja na nedelju dana

    Ај нек је са срећом. Па нек се рађају синови :)

    Убијем сваку тему на којој постујем.

    И дође шерлок и оживи је.

  8. ZeMska voli da jede kiselo

  9. Podbio sam prst na basketu, oci iskacu od bola

  10. Strašno me nerviraju ljudi iz dekanata i ceo sistem na mome fakultetu.
    Sad kao, biće dozvoljeno 8 bodova za prenos.
    Treba dići bunu!

  11. OBRISO MI NEKO SIR!
    PROKLET BIO DUSMANINE!!!

    odoh po kanap, pa na tavan.....

  12. odoh po kanap, pa na tavan.....

    Ae pa se vrati da mi lajkuješ profil.

  13. Kažu da ne smem da trčim još dve nedelje, ja postajem blago depresivna i manijakalno jedem.. Evo ovog trenutka prestajem.. I još imam one dane i takO sam smor.. I tako bi me mrzelo sad čak i da premlatim osobu koju najviše na svetu mrzim.. Dobro, možda me i ne bi mrzelo, popravilo bi mi raspoloženje.

  14. Toliko mi je dosadno, mrzi me da naucim dve strane za sutra, da sam cak uzeo da ocenjujem nove defke.

  15. A šta učiš? Ili treba da naučiš?

  16. Toliko mi je dosadno, mrzi me da naucim dve strane za sutra, da sam cak uzeo da ocenjujem nove defke.

    Lepo otvoriš jednu temu po pitanju te dve strane, ispričamo svako svoje viđenje i ne moraš da učiš.

  17. Treba da drzim neku prezentaciju iz elektrotehnickih materijala, moj deo predavanja su dve strane A4 teksta, od kojih ne moram sve da naucim, vec ono najbitnije. Sta cu kacam stoka lenja... Uzecu veceras.

  18. Ja sam to učio pre jedno više od 1/4 veka, ali i sada mislim da bih mogao to da položim 'ladno, koliko mi se urezalo u mozak...
    To bre loše utiče na vugla, baci to!

  19. Ajde, Ceco, pricaj. Pitanje je: galijum-arsenid. Koristi se kao poluprovodnik, aj ti dalje.

  20. :povraća i trese se, a bela mu pena izlazi na usta:

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.