Moram nekom da se izjadam :((

  1. Nemoj da nam umres, decxko!

  2. šef me mobinguje, a ja ne mogu da uradim ništa, jer nisam primljena za stalno pa bih popila otkaz ako samo pisnem... moj strah je toliki da sam se usrala kucajući ovo jer sam pomislila "šta ako on ovo vidi pa me otpusti ili krene još više da me maltretira?!"....

  3. šef me mobinguje, a ja ne mogu da uradim ništa, jer nisam primljena za stalno pa bih popila otkaz ako samo pisnem... moj strah je toliki da sam se usrala kucajući ovo jer sam pomislila "šta ako on ovo vidi pa me otpusti ili krene još više da me maltretira?!"....

    Ima li nekoga iznad njega? Neko ko je iznad, a ne ljubi ga baš puno?

  4. nema kurde. imaju taj neki sistem da ih ima desetak šefova, i oni su svi jednaki i ortaci su, još od faksa. i nema ama baš nikog ko je na nekoj višoj poziciji koga bih zamolila da mi pomogne i priča sa njim, jer su svi oni u istom fazonu ko ovaj.... i od jednog od njih sam pre par godina, kad sam počela da radim isto doživela žešće iživljavanje i to javno, i samo jedan zamenik mi je posle došao kao da me uteši, ali on nema nikakav uticaj na njih.... pat pozicija...

  5. Bromazepami ili otkaz. Tako kako objašnjavaš, ne vidim drugi izlaz.

    ...Mada nije loše pustiti neki trač, nekada, preko druge-treće ruke, a da dođe do njega. Neki trač koji će da ga ohladi ili uplaši.
    Da on sam sazna nešto...naprimer, da ti je Ivica Dačić brat od tetke ili da ti je Joca Amsterdam kum. :-)

    Nešto tako, al' da sam sazna.

  6. ma da, već sam krenula aktivno da tražim drugi posao. i da mi nije mobinga, svakako bih tražila jer sam ovde dostigla svoj maksimum i nimalo ne napredujem, šta više nazadujem...

    hehee nije ti loše to za jocu amsterdama, možda i probam :P

  7. Jel plaća redovno porez, takse i tako to?
    Možda neka iznenadna inspekcija od strane mog preduzeća?

  8. nato, prvo da te ljubnem! :* ma sve plaća redovno jer smo državna firma, pa sve transparentno....

  9. jebote, postavila sam oglas da tražim honorarni posao, i javlaju mi se samo ribe da prodajem oriflejm i likovi da mi budu makroi. ma nije li divno -.- studentkinja danas može da bude samo kurva i kozmetički konsultant.

  10. Ljubim i ja tebe srećo :-**

  11. Ovo sa kozmetikom je baš glupo... ;-)

  12. ee.. kurde, ili ti šalje poruku lik da dolazi u bg i da mu treba "društvo". more šupičku materinu.

  13. Kurvanje je najbolji posao. Jebes se i jos uzimas pare.

  14. hahahaa pa kakav je frajer? msm ako je macan, šta fali, spojiš lepo i korisno ;)))

  15. poslednji poziv bio je "dobar dan, vama treba honorarni posao? da li prihvatate" i ja kao "da, treba, ali šta nudite konkretno?" "dakle, zanima vas?" "šta??" "pa.. da radite u noćnom klubu."
    mis'iim.

  16. Osušio mi se duvan, jebo ga pas.

  17. Stavi u kesu parče jabuke, pomaže.

  18. Kisele il slatke? :)
    Će probam.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.