Moram nekom da se izjadam :((

  1. Duvan se tako "osvežava"...tj drži nominalnu vlagu a nije "mokar". Može i neka druga biljčica. Čak i šargarepa može da završi posao. Sve što je slične vlažnosti.
    Kad odstoji tako jednu noć, ujutru će biti opet OK.

  2. Zar neće poprimiti miris jabuke?

  3. Sipaj vode u kesu. Tako ce biti vlazan, a nece mirisati na jabuku.

  4. Zar neće poprimiti miris jabuke?

    Šta jabuci fali, ne miriše valjda na govna.

  5. Da sam htjela jabuku da pušim, motala bih nju :)

  6. Oce Mala Vidra da me bije.

  7. Силуј је.

  8. хехе мало шале није на одмет. хД

    А сад је силуј.

  9. Sto si indijanac, Dvajte decko?

  10. vjeroJatno potajno želi da siluje nekog.. ili bar da jebe..

  11. Пре него што почнете са форумском квазипсихогијом и напушавањем мене, замолио бих вас да не схватате све смртно озбиљно, нарочито на интернету. Хвала.

  12. Dvajt je sin jedinac, od oca pukovnika i majke uciteljice. Otac mu je bio strog, pokusavao je da zavede vojni rezim i u kuci, a majka mirna i tiha, smerna gospodja. Sad, sve to ne bi bio problem, da mali Dvajt u 5. godini nije pao s terase pravo na glavu. Tada je od prosecnog veselog deteta Dvajt postao Bananamen, iako ne zivi u Ulici akacija br. 29.

  13. pao s terase pravo na glavu.

    Овде си мало омашио, није са терасе већ трактора.

  14. Овде си мало омашио, није са терасе већ трактора.

    http://www.myfacewhen.net/uploads/2027-close-enough.jpg

  15. Nema više poente truditi se oko definisanja ikakvog slenga, ili bilo čega na staru foru.

    Samo dosetke, pošalice i igre rečima prolaze.

  16. Како нема? Кад дефинишеш сленг, важно је да имаш занимљив пример. Иначе, што би' ја уопште чит'о дефиницију типа

    Хасати >> Јести >> У, ал' ти смрди из уста. Шта си хас'о, јеб'о те?

    Што да читам кад знам значење, а нема ништа смешно или занимљиво? То за сврху има само да буде дефинисано и ако неко не зна значење, да нађе у претрази.

  17. Што да читам кад знам значење, а нема ништа смешно или занимљиво?

    Nigde u pravilima ne stoji da treba da bude smešno. To je čisto dobra volja autora.

    A tu glupost "što bih ja čitao" je glupo i komentarisati. Pa znaš li ti koliko ima stvari koje nisam čuo dok nisam došao ovde. Na primer, kad bih ja znao za Matevčane, da ovo nisam pročitao. I pregršt drugih stvari, da sad ne linkujem.

    Uostalom, nisam tražio raspravu, tema je da se izjadamo.

  18. Чит'о би' ја нешто добро дефинисано, а не неко нормално објашњавање појмова. То сам 'тео да кажем у оном посту. Не видим зашто би' губио време читајући дефиницију сличну овој што сам горе написао.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.