Moram nekom da se izjadam :((

  1. Не видим зашто би' губио време читајући дефиницију сличну овој што сам горе написао.

    Da su stariji autori tako rezonovali, ovaj sajt nikada ne bi ni zaživeo. I, ajde evo ti reč "đuvegija" - mladoženja. Neko to možda ne zna. Ajde sad ti napiši kilo teksta, zažuti, ubaci kurac i pičku i to kako jebeš, i nadobijaćeš se pluseva, a u osnovi, ti si objasnio reč isto kao oni, samo si nakitio.

    Ne uzimam tebe konkretno kao primer, nisam ti ni čitao definicije, ali tako svi sad rade. Po čemu smo "mi" bolji od tih prvih autora?

  2. Mislim da će mi padne sistem il rikne hard disk. PU!

  3. Ako rikne hard, spremaj odma' 70-80 jevreja.

  4. Sad su i skuplji. Glupe poplave.
    Nije sinoć htjeo komp da se upali, izbacivao neki eror al se ne sjećam koji, bila sam uber trijezna. Sve mi se čini da je do harda, jer kad sam ga iskopčala pa ukopčala ponovo je proradio.

  5. Nisu skuplji od toga, to su nove cene. Pre nisu bili skuplji od 50 jevreja, mislim na ove od 300 do 500 GB.

  6. Још увек нисам нашао сличице еуро 2012 на трафикама.

  7. Црно, па ти не капираш шта ја причам. Ја и на такве дефиниције плус дајем. К'о што је неко већ рек'о: "Дош'о човек, видео пише РЕЧНИК СЛЕНГА и дефинис'о." Само кажем да не можеш очекивати да то добро пролази к'о нека пошалица или сленг дефинисан са неким духовитим или на било који други начин занимљивим примером. Не мора да буде дугачко, може да буде и нормалне дужине, само да није обично дефинисање к'о кад завириш у нормални речник. Ипак је хумор привук'о највише чланова овде на сајт, ја мислим.

  8. Ovog 'rečnik slenga' bi se i gazda lično rado kurtalisao, samo što nema pojma šta drugo tu da stavi.
    Mislim, možeš ti i dalje da napišeš:

    Kezme

    Prase po dalmatinski.

    I šta - ništa, samo ispadaš lenj, ovo što si napisao ne odaje ni zrnce šarma koji taj izraz ima u svakodnevnom govoru nisi ga ispoštovao. Ali ako mu daš i primer:

    - Odakle si ti komšo?
    - Tamo od Kistanja, Bukovica, ako znaš đe je to.
    - Kako ne bi znao, ja sam ti tamo blizu radio u rudniku boksita. Sve sam dalmatinske izraze pokupio.
    - E? Aj da se kladimo da nisi, evo ako mi rečeš šta je grušpin, ja ti dam pečeno kezme.
    - A šta je kezme?

    ... već si malo popravio stvar.
    Da se vukajlija sastoji samo od definicija onog prvog oblika bila bi zanimljiva kao telefonski imenik. Informativna - da, korisna - onako, ali zanimljiva - jok.

  9. 'Ладно сањам да сам мод. Који нолајф, лебац ти јебем.

  10. možda nije ni mesto ni vreme, ali ja ovo moram podeliti sa vama
    http://www.youtube.com/watch?v=n5IMHeGSGMY

  11. evriting iz šit.fak diz šit.fak evriting.

  12. pa ne mogu da izmišljam neke probleme, kada ih nemam, a draga mi ova tema. :)

  13. pa ne mogu da izmišljam neke probleme, kada ih nemam, a draga mi ova tema. :)

    Pa izjadaj se što ne možeš pošteno da postuješ na ovoj temi. Iliti , izjadaj se što ne možeš da se izjadaš jer ne znaš zbog čega bi se izjadao.

  14. E pa dobro kažeš brate. Svaka ti vredi mericu zlata :))
    evo napisao sam danas tužnu strofu:
    Sve smo pute davno prošli,
    puste ceste nesrećnice,
    niđe nismo dobrodošli,
    niđe našli okućnice.

    jesam sada punopravni član, sa svim povlasticama? :)

  15. Јеси. Са таквим стиховима , јеси !

  16. Žao mi teme. Zamrla je kako nema Vučice...

  17. Žao mi teme. Zamrla je kako nema Vučice...

    Ahahahahahahahaha!

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.