Prijava

da mu jebem mater...toliko se smorim kad dođem ovde da je strašno..a ne mogu da prestanem...pokušavam da nađem neku definiciju, da pročitam nek..neku koja bi u meni probudila draž one prve genijalne fore koju sam ovde pročitao..a ne ide..nema je..nema ničeg tako blistavog i sjajnog...

da nije problem u meni?

pun mi je kurac svega.
treba mi neki čvrst neživi objekat da se istresem na njemu.
u pičku lepu materinu.

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!
JA NO'ASSSSSSSSSSSS NIMOIARRRRRRRRRRRRRRAEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM
NA TOVIJIM JUTSAVAMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@]

da mu jebem mater...toliko se smorim kad dođem ovde da je strašno..a ne mogu da prestanem...pokušavam da nađem neku definiciju, da pročitam nek..neku koja bi u meni probudila draž one prve genijalne fore koju sam ovde pročitao..a ne ide..nema je..nema ničeg tako blistavog i sjajnog...

nije, nego dosade i svaki dan lepi kolači, pronađi svoje mesto u koordinatnom sistemu haosa i uživaj. Tako ja. Ako je za neku pomoć. Tu i tamo mi neki neljud pokvari raspoloženije ali jebiga iskustvo je majka mudrosti...smiri se, smiri se..i prođe.
Pa ja. štaš drugo?

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

JA JNIĆAS U IREEEEEEEEEEEEEEEEEEEER!

da mu jebem mater...toliko se smorim kad dođem ovde da je strašno..a ne mogu da prestanem...pokušavam da nađem neku definiciju, da pročitam nek..neku koja bi u meni probudila draž one prve genijalne fore koju sam ovde pročitao..a ne ide..nema je..nema ničeg tako blistavog i sjajnog...

da nije problem u meni?

Није у теби. Читаш погрешне дефиниције.
Пређи на моје. Оне садрже генијалност какву ниси ни сањао. :)

Gambi, pivo ili vinjak? :)

Gambi sve živo, kako ga volim ovako, i sad će Džimi da ga banuje na desetak sati dok se ne rastrijezni :DD

Ovaj, da se izjadam, izbačio sam sliku guzice svoje na fejsbuk, i obrisali su mi je i poslali upozorenje da je eksplicitna bla bla bla, e sad nije fer, gledam viđite ovoj kakva je slika, pa ona može :(
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs452.ash2/72578_121971771193313_100001414729925_138871_3967345_n.jpg

držim da je oboje;)
živeo ti nama gambi i vladao još sto godina!

marko pokušaj da obuces tange pa onda okaci mozda je tako dozvoljeno vis da ova ima kanapčić u guzi

Krenuću Gambijevim stopama.

Ja mislim da je caka u štiklama, ne vidi se da dole ima štikle odnosno obuću.
Spušti ti sliku još niže pa će da dozvole cenzori, Amerika je to bato, mora štiklu na nogaru.

Može bit'.... Ali ja sam samo skinuo da se vidi onaj oblik jabuke, majku im...

sad se u inat slikaj bez brusa i postavi na fejs :)

sad se u inat slikaj bez brusa i postavi na fejs :)

I to sam, mada mi nju nisu dirali :D

Ovako nešto mi se skoro desilo,ali nije to što se uopšte desilo,ne nerviram se ja zbog toga, nego što joj je trebalo jebenih mesec ipo da mi to kaže,a uz kurac me je zavlačila....'bem li ga :)

pun mi je kurac svega.
treba mi neki čvrst neživi objekat da se istresem na njemu.
u pičku lepu materinu.

Боље жив, природније је и занимљивије... А и биће двоје срећнијих... :)

E a da otvorimo temu Za pijane, pripite i one koji će to biti za par sati...pa nek tamo ljudi pišu šta god im volja?