Prijava

Значи ниси.

Ako ti tako kažeš. onda nisam.

Ја ништа не тврдим. Само претпостављам. Обично погодим.

Jbg, nisam neki naročiti ljubitelj sebe, imam problema sa tim "lepa sam" momentima, ne volim da se ogledam... Ali ljudi generalno kažu da sam riba. Ja ne znam, ne doživljavam sebe tako. Osećam se prilično obično.

Ко је направио веће срање - не знам. Ижједа ме изнутра и не могу више. Сваки проклети дан мислим о томе како ћу поправити. Курац. Нема никог, само рупа. Тама јеботе. Оћу думрем. Засад.

Vizard, kao da si prepričao drugi problem zbog kojeg bih da se izjadam, ali mi bezveze. Suicidni momenti. :-/

Što je bre ova tema zaključana, hoću negde da smaram svojim problemima.

zato što su ovde prvo ljudi reagovali na sinoćnu zajebanciju i ovde je tulumbac banovan !

strasno mi fali sergios.
i karizma.

manijace. Manijakalno se ponasas sine. :)

U KANDZAMA VEPRAAAAAAAAAAAA, nema izlaza.

Ne znam ljude, jano, teš teš teš...Je li ova ckavu banovana?
Mene u principu tišti tišina. Odvratna je i ne podnosim je. Nekad čujem otkucaj sata u njoj pa ga krenem i polupati. A onda već neko uleti s besmislicama pa se smorim od ljudske gluposti.

o'šlo sve u lobi...

Ona lesi mi ide na kurac, srećom pa je banovana. Trajno, nadam se?

ja moju ribicu hranim a ona nema puno kila, sve neke izrasline i kalorije, umreti neće ali k'o da je bolesna, salo je prekrilo ... Nadam se da će uskoro prvi sneg !

МЕни фали Серг, Каризма, фали ми јана на чету.... Некад и Мара. Она пичи човече не љути се....

Не знам шта је са осталима... Шмизла ретко долази.... Ни сурови више не четује са нама у трећој. Све неке нове фаце....

Тако сам усамљен

Странац у ноћи

Само још један ред слова који морам да фарбам у плаво како би била примећена.

javio
Ete.
Ako imate nekija problema, bilo kakvih, ne diže vam se, zagoreli ste, bolesni, nervira vas neko... a vi recite.
Niki neće da vi pomaže, daje savete. Čisto onako ,da olakšate dušu.
A usrećićete i druge, ukapiraće da nisu najgori, bar na trenutak nekom drugom je gore nego njima.

Oce bre Niki da vi pomaze, oce i savet da da.