Prijava

Celtiče, puno ti hvala za recept, probaću ga sigurno ako ova terapija na kojoj sam sada ne uspe.

Ljudi, bio sam kod dermatologa. Svi su mi davali neke kreme, koje na kraju ništa nisu uradile. Kod kozmetičara sam se dve godine majao, dosta njih izmenjao, svake nedelje sam išao na ceđenja i ništa. Probavao sam narodne lekove, travke, čajeve, kurce od ovce i govna od omaja, ništa. Sledeće nedelje, u subotu, idem u Beograd, gde će tim stručnjaka u torlaku ili tako nekom jebenom kurcu da me pogleda, i na osnovu pregleda i uzoraka gnoja iz bubuljica oni spravljaju lek. Znači tim farmaceuta, kozmetologa, dermatologa, itd. Puknuću pare, ali sam već dosta para i puknuo na ovo do sada pa mi nije žao ako bude uspelo.

I da, sada mi je toliko dokurčilo da sam odlučio potpuno da izbacim šećere i masti. Ne jedem ništa slatko, ne jedem mesne prerađevine tipa pašteta, salama, itd. Pa će da vidimo.

pseto88
Nejebice verovatno

па како мислиш да јебе са тол'ко бубуљица, свашта псето.

зачарани круг брате, да би очистио бубуљице треба да јебеш, али не можеш да јебеш кад си пун бубуљица.

perinho roakutan burazeru, jeste otrov al pomaze, bar ovo sto sma imao prilike da gledam

roknes terapije i boli te kurac posle

ja se secam kad sam imao hteo to pa da se ocistim, al kad sam video ko koristi, oni sa gnojavim onim i to po celom telu reko dobar si ti miruj i sve krenu svojim putem pozdrav

брате не контам што питаш на вукајлији а идеш за београд где ће те прегледати конзилијум стручњака са универзитета торлак

па како мислиш да јебе са тол'ко бубуљица, свашта псето.

зачарани круг брате, да би очистио бубуљице треба да јебеш, али не можеш да јебеш кад си пун бубуљица.

imam ideju koja ukljucuje pare i kurve

Kad imaš bubuljice, nađi ribu s bubuljicama. Kako se bubuljice povlače, traži ribu s manje bubuljica. Stičeš iskustvo, povisiš kriterijume ;-)

Pa zar se ne bi i njoj povlacile bubuljice kao i tebi?

Ili da izbegneš problem nađeš ortaka sa bubuljicama pa jedan drugom pomognete :)

Pa zar se ne bi i njoj povlacile bubuljice kao i tebi?

Pseto, baš si muško đubre, fuj ;-) Danas žene imaju neotuđivo pravo na bubuljice, bitna je unutrašnja ljepota i tako to.

Imaju i pravo da budu jebane pa nek vide koje im je pravo draze

Bosanci mi okupirali kuću...

Baci im džak oraha nek' tucaju.

окачи им кошницу на дрво да скупљају меда

gde će tim stručnjaka u torlaku ili tako nekom jebenom kurcu da me pogleda, i na osnovu pregleda i uzoraka gnoja iz bubuljica oni spravljaju lek.

Gnojav je to dinar što ga cede iz tvog lica.
Svašta danas narod radi da bi preživeo

Bosanci mi okupirali kuću...

Jel sad kuća konačno liči na nešto, Eleče ;-)

Videćemo kad pristigne okupator lolo

Šalimo se mi, nemojte se ljutiti...

Bosanci mi okupirali kuću...

не него хрвати хахахахахџаџаџаџахџхахаххах

Hrvati su okupirali tu kucu cim je izlio plocu lolo