Prijava

Bohore kad dodjes znaj da ti dajem besu da cu te ubiti za ovo

Izgubio ličnu kartu, onu biometrijsku, sad mora se jebavam sa našom legendarnom administracijom.

Sranje, Sale. Puno živaca ti želim prilikom vađenja nove lične.

jebeš informatičara koji sebi ne ume sam napraviti biometrijsku ličnu

Cemu tuzni uzdaci @f.luxd oc?

Ništa mi se ne dešava u životu pa dolazim na ovaj forum iz puke... šta bi bio augmentativ od dosada? Očaj? Iz pukog očaja.

Mislim da je preciznija reč apatija, očaj ume da pokrene čoveka na neverovatne radnje, apatija je dosada na kub.

axaxaxax ja iz dosade idem da teram stomak da 3x od jutros kenjam jer nemam sta pametnije da radim :D

Da li ste znali da je isti narod izmislio i pivo i računovodstvo? Slučajnost? Ne bih rekao.

To bese kinezi?

A jel ti bruse znas da sam uspeo stomak da nateram da se iserem 3x danas i mnogo smrdi :)

Ne Kinezi nego Vavilonci, tačnije Sumeri i Asirci - Kinezi još nisu izmislili pivo ni do danas :)

A ti se čuvaj da ti ne ispadne crevo :)

hej idk, znas li koliko je ovo sirovo i prosto sto si napisao??

filps kako moze da bude fizioloska potreba bez koje ne bi mogao da prezivis sirova i ruzna?

a jes jes bruse sad sam se setio da da ucili smo ko je izmislio racunovodstvo nego bilo je to davno jos prva godina :D

Ništa mi se ne dešava u životu pa dolazim na ovaj forum iz puke... šta bi bio augmentativ od dosada? Očaj? Iz pukog očaja.

Za razliku od ostatka sajta, koji zivi zivot punim plucima...

evo ja sam se setio da mogu malo danas i da patim za jednom klinkom jbg :D https://www.youtube.com/watch?v=fbslqV7Hbuw