Prijava

а глупо ми брда да неког млатим за сома динареса

vidi matori...imam 2 metra,100 kila i jeziv pogled znam namestiti...nema teorije da ce ti traziti pare ako mene povedes,cak cemo ga izmalerisati da nama da jer je on prvi bio bezobrazan

pa ti mu onda daj soma jebo ti on mater

Realno, ne isplati ti se da dobijes batine za soma dinara!

To sve rešava elektricni sklopivi pendrek od 800 dinara.
Znaci ustedis 200 dinara, namlatis majmuna, dobro se izivis i imas pendrek na punjenje posle toga.

јебено нема шансе да попијем батине, само кажем да ми је глупо да неког развалим од батина за сома динара - притом ми има адресу гајбе на личној

наћи ћу се са ликом, па ако да да - ако не пријавићу га мурији, па ће га интери лерати при првој провери хехехехе

Pitaj ga jel si mu poznat od negde.
reci da si bio u cg u zatvoru i da znaš likove

љоооооооољ расниии зна

ma prijavi debila muriji, reci da te ucejuje

Nije stvar u soma dinara, stvar je u tome što je čmar.
Ja bih mu sad napisao, druže, častio bih te dva soma dinara da nisi tražio ništa za ličnu, ovako si ispao alavi čmar, sad ili da se nađemo da mi daš za džabe ličnu ili šaljem printove policiji. A možda te opet i častim ako izabereš prvu opciju.

ma pravo u miliciju, sjebi ga namerno.oni ce da ti vrate licnu.

sto bi se ti cimao sa njim i davao mu pare, kad je takvo govedo..imas ime i prezime fb profil.ja bi mu namerno poslao miliciju

ydrawo milicajac, moyhel pomoc pls?

reci lepo.izgubio sam licnu kartu coek je nasao ali nece da mi vrati ako mu ne dam hiljadu dinara a ja sam sirotinja, nemam..ucenjuje me...jos ako se sazale na tebe ko zna kako ce da ga izmaltretiraju.