Prijava

Pričam generalno ne za ovog malog što je napravio grešku početničku

контам смислио причу у тренутку јербо му забрањен прилаз чекаоници

Ja mislim da je roba pedercina

Ozbiljan sam stvarno mi se to desilo. Nisam nista znao, da li zeli da budemo u vezi ili ne, zato sam hteo da joj se javim da to razjasnimo. Ali eto, sto sam trazio to sam i dobio.

Ај не мрачите чоека. А ти, Вуче, кад нека дође код тебе то ти је довољан знак да оће да се јебе, а ова ти још нацртала шта јој је план чим се скинула. За очекивати је да те не познаје након љубљења и ватања сиса.

Искуство стечено на сопственој грешки је ипак неко искуство. Што би рекао Лане Гутовић, не може да шкоди, а можда некоме и користи.

Upoznali smo se nas dvoje jos u avgustu, i blejali smo do sad mnogo puta, dobro se poznajemo.

Ja joj pre neki dan za rodjendan poklonio knjigu Umece ljubavi od Eriha Froma, sa lepom posvetom.

Ovo se desilo potpuno neocekivano. Dopisivali smo se preko wa ceo dan i bilo je super, samo je odjednom rekla, hocu seks, ja reko ooukej.. Ali nisam siguran da li hoce i vezu, ocigledno ne. A i ona je veoma labilna licnost, ovako.

До сад ти није била љепотица, а чим си опипо сисић, онда јесте. Е Вуче, Вуче!

Dobro jutro lepotice :)

BLJAAAK

FUUJ

Btw, mnogo joj se svidelo sto sam autor na Vukajliji... Oh ne, cekaj. (facepalm)

До сад ти није била љепотица, а чим си опипо сисић, онда јесте. Е Вуче, Вуче!

АХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХА

До сад ти није била љепотица, а чим си опипо сисић, онда јесте. Е Вуче, Вуче!
АХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХА

Realno.

Па ништа издркај сад и настави да живиш.

Он је Е М О Т И В А Ц он не може тек тако да настави да живи

Da, ovo mi je prvi put da sam se poljubio. Imam 22 god, a iskreno mislio sam da mi se to nikad i nece desiti

Бар је у београду јака лгбт заједница

Dobro Shirk, ne moras bas da me i podjebavas i ti sad.

Ajde Vuče, jeb'o emocije, čuvaj to kad ti stvarno bude trebalo lolololo

Чувај емоције за тренутак кад добијеш карту за баново да можеш се изплачеш и сл

Ali zasto mene svi s kojima sam u kontaktu blokiraju. Evo na primer ti?

Због да једеш говна.! Шалим се па запитај се мало твоје понашање и слично

mrs jebem ti mater u picku KNJIGU SI JOJ POKLONIO za rodjendan mrs jebem ti mater mrs majku ti jebem mrs majku li ti jebem mrs jebem ti majku mrs mater ti jebem!

NEK ME BANUJE NEKO OD MODOVA ko god vidi prvi ovo sto sam napisao

jebem ti mater ja mrs