Prijava

beži brate od indijaca, jesi lud, ima u beogradu sasvim dovoljno firmi u kojima možeš da dobiješ odma 250 evra veću platu, a bez pratećeg mirisa bajatog karija :D

Jeste blesavi vi. Mitke je lupio nesto rj probao da pogodi. Kakav smo kurac od naroda i alapaçe, nacujes nesto i to je odma istina.

Pa ljudi su ga zamolili da ostane jos 6 meseci za 250e vecu platu. A svakako mora da ostane jos 2. Ta 4 meseca stvarno mogu da se izdrze i u zatvoru a ne sa nekim indijcima. Ali ako mu pare nisu glavni faktor(prvi i sledeci pvt se razlikuju ili ja nisam dobro skapirao) onda neka ide odmah boli ga kurac, psihicki mir je najbitniji to sam tek pre par godina shvatio

Ma nejedite gomna, druga je prica skroz.

Resio je covek dilemu, mozete se vratiti svojim obavezama. Tilmu ostalo jos 470km da predje danas, ima samo 4 objekta al s kraja na kraj grada jbg

Danas odvezao kevu na aerodrom, ovaj naš niški.

Učini mi se da joj je kofer pretežak i pitam pandura gde mogu da izmerim, on sa nekom tupavom facom me gleda bledo, pa mi pokazao neku vagu.

Ja stavim kofer tamo, nigde ne očitava težinu, ko slepac se okrećem i tražim. Gledaju me ljudi ko kretena, prilazi neki čovek i pokazao mi gde se meri.

Znači ovaj slepac od pandura je ceo jebeni dan tu i ne zna gde se meri prtljag, i debil me poslao na vagu gde se meri prtljag kad čekiraš kartu samo sad nije radio taj pult.

Muka mi je od tih ameba što posao rade samo da bi ga otaljali, pa koristi mozak malo majune.

Danas odvezao kevu na aerodrom, ovaj naš niški.

Uh dobro je, jebote. Već sam mislio da si iz Niša zapalio direktno na Teslu u Beogradu. Već sam računao da si zbog toga u jednom danu sabio milion kilometara.

Dobro, al nisi ispratio fazon, zna se koliko ima km do tesle, ispao si glup jbg.

Brate...nemoj biti bukvalista. Znaš na šta sam ciljao kad sam to napisao, naravno da se zna koliko ima do jebene Tesle.

па можда је двапут возио, један мој друг је тако двапут возио до тесле из прешева јер је заборавио нешто да понесе

I pet puta da sam vozio, zna se koliko je km.

Hteo je da se nadoveže na Psetovu prozivku a ispao je glup jbg.

Gonzo nije imao ruke.

Zamisli Pseto nema ruke, sa onom njegovom facom i telom. I dođu ovi iz život priča da ga snimaju a pseto se češlja nogama, radi u špediciji nogama, u kladionici scena dvojica ga drže on onom malom olovkom nogicom popunjava tikete i frkće jer ga izjebo štimac za 50k. lolo

STIGO BEX KAZU IMATE PAKET ...KOLKO TREBA - NE TREBA NISTA ....OTVORIM PAKET A ONO ????? IKONA LJUDI OD POLA METRA IKONA SVETE PETKE ZNACI JACOOOOO BISTRON JA NEMAM RECI ALI IMAM SUZA RADOSNICA PUNE OCI I SRCE KOJE HOCE IZ GRUDI DA ISKOCI ... JACO MNOGO MNOGO MNOGO TI HVALA CELA TI MOJA KUCA ZAHVALJUJE OVO JE CAST VELIKA PAZNJA VELIKA I LJUBAV VELIKA MNOGO TI HVALA I KAD GOD I ODAKLE GOD DOSLA MOJA SU TI VRATA UVEK OTVORENA A MOJE SRCE KUCA ZA TEBE ....HVALAAAA JACOOOO IZ DUBINE DUSE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

u kladionici scena dvojica ga drže on onom malom olovkom nogicom popunjava tikete

Popunjava se loto, a i ne ide mi u glavu kako je lakse dvojici da me drze nego da jedan uzme olovku i ispise tiket. Mislim svakako je glupo ali

koristi mozak malo majmune

Karikiram brza fotografijo.

Drug radi kod vojske i sad voli da skuplja te militari stvari. I sa nekim likom na kupujemprodajem imao problem: prvi put kad je naručivao neku stvar bilo sve OK, posle pokušavao da mu podvali. Onda ajde preko mene da proba, i prvi put neke košulje sve OK, sad drugi put neka jakna navodno nova, spolja sve super, iznutra postava pocepana. Ja to nisam vido kad je stiglo, samo sam spolja gledao, nisam otkopčavao. Ovaj uzo od mene, došo kući postava pocepana.
7500 din. "učinio mi cenu" :D
Zna li neko da li mogu ako se sad registrujem da ga napljujem, pošto nemam nalog, preko telefona sam ga kontaktirao. Možda će ovi da reše međusobno, i ću mu ga nakrivim realno, al zaslužuje govedo.

Lik je tvom drugaru probao da podvali nešto, pa ste rešili da ti umesto drugara pozoveš istog lika ubeđeni da tebi neće podvaliti nešto? Jesi mu rekao preko telefona da si Arkan ili šta? :D

Možeš da se registruješ i da mu pošalješ poruku vezanu za jaknu, i čim odgovori na poruku, možeš da ga oceniš, al će ti wrw ukloniti tu ocenu jer si nalog namenski napravio da ga loše oceniš, zato mu prvo piši da oćeš da ti vrati pare i da jakna nije u opisanom stanju, pa ako bude odbio i kenjao, onda mu daš negativnu, a admini mogu da vide oko čega ste se sporili i ostaviće je