Prijava

Ja sam mu odgovorio skoro pa potpuno suprotno

Kako bre sad da menja kad je kolegi bio na svadbi pre neki dan, ispašće posle da ga zove na svoju svadbu samo da bi mu ovaj vratio pare jer nisu više u istoj firmi

Menjaj brt. Makar u vašoj struci je to relativno lakše.

Ne menjaj. Postuj pare da bi te postovale, kilogram bi dao da ga jebu u dupe samo za ono preko a kenja nesto

Jao kakva kosovarska spika, POŠTUJ PARE DA BI TE POŠTOVALE daj bre beži

Burazer kad je rešio da menja, hvatali se za glavu kući, pa gde ćeš sine pa kako u neizvesnost pa šta je startap pa ovde ti je relativno sigurno već par godina radiš tu za odlične pare a nemaš ni završen fakultet, šta kurac prelomio momak, skontao da je dobar u tome i da može gde 'oće, dobar dan dobar dan, oni tamo mi nude to i to da pređem kod njih, aha nećete da izjednačite ponudu (to ti je kao poluotvoren ugovor u nba xd) ok zdravo doviđenja. Ako izjednače - onda sedi tu i jbg, drugi put.

Mislim nemam predstavu o čemu se radi, serem onako samo xd

Pa ne seri kad nemas predstavu, ja sam mislio da znate pa zato diskutujem

Ne znamo ali zelimo da saznamo pa da ucestvujemo u diskusiji.

Pa to je na mlatoniju, ja samo mogu da ispisem random stvari neke ovde pa ako nekome klikne...: indijci, svedjanke, stoni fudbal, 250e, mlatoni.

Indijci + 200e VS Šveđanke + stoni fudbal

Hmmm pitaj bata saleta :D

A što misliš da već nisam xD

Pa ne bi se dvoumio da jesi, znajuci njegovo misljenje o indijcima xd

Ulazi isus u kafanu i trazi sto za 26 osoba.

Konobar mu kaze, ali vas je samo trinaest.

Isus: jeste brate al svi sedimo na istu stranu

Hahahahahha

Индијска фирма у Швецке има фирму и оће да пошаљу Млатонија тамо за 250 евра/5 радних дана, нема канцеларија, онај другарско пословни однос као у Фејсу или Мајкрософту са стоним фудбалом, пикадом и осталим зајебанцијама за релаксацију. Швеђанки колко оћеш. Јесам погодио?

Tilmo gleda koja je tema najaktivnija i onda dođe tu i napiše nešto samo kako bi što više ljudi videlo da ako mu neko odobri i aplaudira, nebitno da l' mu je crkao ker ili letuje u oktobru ili šta bilo hahah jebemti da l' ga toliko niko ne vidi van ovog sajta

Ali vic je dobar xd

Bežao bih od indijaca pa da 500e više nude. Što bi rekla ona čuvena "poštuj pare da bi te poštovale", kad imaš manje više ih poštuješ xdd

Hahah poštuj pare da bi te poštovale živ ti ja