Moram nekom da se izjadam :((

  1. Užasno sam nesnalažljiva u prostoru i vremenu... Ima li ko neki savet kako to poboljšati, a da nije nošenje kompasa, mapa i satova svuda sa sobom?

    Šetaj prirodom.

  2. Radoje Cincar
    Ne znam kako da raskinem sa devojkom. Kada god hoću da raskinemo ona me ucenjuje da će da se ubije i plače... Ne mogu više da izdržim ovaj teror, pomagajte.

    Ако ти каже да ће да се убије само јој реци да кад то покуша да то уради што безболније. Ако је стварно луда, онда ће то да и уради, а од такве лудаче мораш да побегнеш што пре. Разумем да није пријатан раскид никоме па чак ни ономе који оставља, али такве уцене се секу у корену. Бежи што даље и што пре.

  3. zar treba posle da je nosi na duši? nek bude sa njom do kraja života, šta je tu je sad jebiga

  4. Petar Pan Pezo$
    zar treba posle da je nosi na duši? nek bude sa njom do kraja života, šta je tu je sad jebiga

    Ма дај! Па да се он после убије од муке. Па кад тако једном подлегнеш уценама, уцењиваће те целог живота. Сад мора да прекине иначе је надрљао у будућности. Правиће му сцене за најмању ситницу.

  5. Ne znam za praistoriju, ali znam da me nisu u detinjstvu pustali dalje od kapije... Dakle, mogla bi' i da promenim pol, taman sad kad je još džabe...

  6. Petar Pan Pezo$
    zar treba posle da je nosi na duši? nek bude sa njom do kraja života, šta je tu je sad jebiga

    http://vukajlija.com/privezak/394041

  7. Ау, Радоје, шта си ти себи натоварио на врат... Бежи у манастир! Беж' и не окрећи се!

  8. Radoje Cincar
    Ne znam kako da raskinem sa devojkom. Kada god hoću da raskinemo ona me ucenjuje da će da se ubije i plače... Ne mogu više da izdržim ovaj teror, pomagajte.

    Опуштено рођаче, када сконта какав си шоњо да је не можеш ни оставит, оставит ће она тебе и побјећи главом без обзира лолололо

  9. Ozbiljno sad, ovo će da je otera na način da ona misli da je pobegla od tebe: Šalji joj stalno poruke sa najnebuloznijim pitanjima ,primera radi "A šta sad radiš? O čemu razmišljaš? Voliš li me više nego danas prepodne?" Dalje, postani ljubomoran i ne dozvoljavaj joj da ide bez tebe bilo gde. Počni da nepotrebno koristiš umanjenice -cigaretice, hamburgerčić, celulitić... Mrzi me dalje da pišem, poenta je da ti njoj dosadiš i tako će biti bezbolno za oboje. (osim ako se u tom pretvaranju ne desi da se stvarno zaljubiš :) )

  10. A šta ako ona ima profil na vukajliji?

  11. Dub
    A šta ako ona ima profil na vukajliji?

    Па нека га кобејнује, мислим на њен профил, кад је у том фазону, суицид и тако те ствари. 3:))))))

  12. Понашај се ко најгора стока. Сама ће те оставити кад јој се згадиш.

    Ovo sam već probao i samo sam pogoršao situaciju. Ludača se još više zalepila... Psihopata žešći. E Nina, poslušaću te, tvoj predlog mi deluje kao najrazumniji ;)

  13. Unajmi nekoga da je smuva pa ih uhvati na kvarnjaka.

  14. Колеге медатори су досадни до бола, ништа не пишу на мод форум, а и кад напишу боље да нису писали...

  15. Vrati se međ normalan svijet.

  16. А који ћу курац нормалном свијету кад ни ја нисам нормалан

  17. Što se žališ, zamisli kako je kaizen usamljen na admin forumu.

  18. Otvori temu
    "Šta ću da budem kad porastem" :)

  19. Pa ima već jedna slična toj, Vučka.

  20. Каизен је пичка, неће да размодује фацу јер је пичка зато што је пичка.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.