Moram nekom da se izjadam :((

  1. Fala vi Lukse na razumevanje. Počeću da nosim čepove za uši dok sam na poslu :)

  2. Evo drugi dan kako preživljavam sa uganutim skočnim zglobom na lijevoj nozi i povrijeđenim koljenom na desnoj. Osjećam se totalno nemoćno. Jedva da mogu do wc-a da odem. Kao neki starac od 100 godina. Treba na nabavim jebene štake jer će mi se ovako ova desna noga totalno uništi...

  3. Ампутирај обе ноге.

  4. Brate, idi neđe nađi pijeska i hodaj po pijesku. Vićeš kako ćet se zglob vratiti na mjesto, nevjerovatno.

  5. umreces,makarone,jbg,ako ti je za utehu,mi cemo biti zivi i zdravi...

  6. ih makaorne, dok sam igro fucu, bar 2x godišnje me to zadesi. preživećeš

  7. preživećeš

    sto mu dajes laznu nadu?

  8. Ma krivo mi, tek počela košarkaška sezona i ovo mi se desi. Prvi put u životu.
    Preživećemo nekako :)

  9. Postoje babe koje masažom vrate zglob na mesto, zajebi ove današnje masere...

  10. u pravu je msmojne,znas kako babe lome kosti,povratis se skroz

  11. Покојни Копро је знао сваку коску да намести.

  12. i mija aleksic je savezniku u otpisanima namestio kost.

  13. Praćeni autori su mi nešto podbacili s kvalitetom definicija. Od dvadesetak defki, dao 4 plusa, 16 minusa. ;-)

  14. не пратиш праве људе, хе хе ;П

  15. Ma dobri su, samo se se malo štonovele razjebali.

  16. Дођем ја у пекару и питам "пошто Кола". Каже "марка и по", а на јебеној флаши лијепо пише у жутоме "1 КМ", оца им јебем израбљивачког...

  17. Prestani da ih pratiš, bolje i po njih i po tebe.

  18. Prestani da ih pratiš, bolje i po njih i po tebe.

    C, ne mogu, mehki su k'o duša, a da citiram Dejsa - od tapšanja po ramenu niko nije imao vajde ;-)

  19. Treba da napišem tri sastava na istu temu, a spava mi se, a tema me smara... Al' ja sam kriva, pustim da mi se pola odeljenja nakači da im pišem sastave, jebem im oca lenjog i nesposobnog.

  20. Ја сам ове године написала 12 састава за писмене задатке, што овим из моје генерације, што млађима и матурантима. Али ја волим да пишем, опушта ме. :)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.