Moram nekom da se izjadam :((

  1. Ne teraj me da vadim spisak: joga instruktor, slikar, kamenorezac, somelije, kozmeticar, psihoterapeut, rok zvezda, visa med. sestra, pica majstor, frizer za pse i macke... ne mogu sad svega da se setim, ali ovo sad za strašilo je konačno, a mnogi mi kažu da sam kao rođena za to zanimanje.

  2. Bil' ti htjela da se udaš za mene, imam ja zemlje gore u planini, i kupiću nam stado ovaca, krave i volove, da budem gazda a ti gazdarica?

  3. Skočko, od mene imate par priplodnih junica i roto-frezu kao blagoslov!

  4. 1. Moj LT ne moze da se konektuje i porucuje mi nesto u vezi IP adrese. Ne razumem ga.
    2. Pokvarila sam nesto dok sam sredjivala sobu i sad imam problema i sa decjim racunarom. Taj mi nista ne porucuje....postoji jos jedan racunar u kuci, no ne bih vise da riyikujem.
    3. Ima toga jos, ali da ne tupim, niko od ukucana nece biti zadovoljan inovacijama u stanu...javlja mi se!!

    Ako me nema neko vreme, to ce biti zato sto su mi oduzeli sva prava u kuci.

  5. Ne znam na koju ću stranu. Osjećam se ko onaj magarac koji stoji na sredini, lijevo mu ječam, desno mu zob, a on crkne od gladi jer se ne može odlučiti.

  6. Ovako: ostani tu gde si, samo privuci ječam i zob.

  7. Lijepo je to, al' daleko posude, moram napraviti korak prema jednom ili prema drugom. A ne znam šta više volim.

  8. Aha...predlažem da dooooobro ogladniš :)))

  9. Gladniji nisam dugo bio...

  10. Скочко, ај код мене на славу! спремила баба кромпирушу, пости се ал јбт :)

  11. Devetare, ništa nisi ukapirao, krompiruša bi u ovom slučaju bila rođaka, a to ne ide :)))

  12. Очекује се јунак који ће да напише "Мислиш, бурек скомпиром?"

  13. Ја видијо да је човјек глада, па реко кад је салва да га понудим. Ово горе читао нисам :)

  14. Burek je sas debele kore namazane mašću i punjen s čime oš.
    Pite su sas tanke kore i nauljene.

  15. Znači ne može pita smašću bit namazana? Moja baba mašću mazala, nije ona imala ulja, a naš kake pite bile e.

  16. Care, fala na pozivu :)

  17. Vozi me na Pale preko ledina, tamo živi moja jedina....

  18. ja sam najveći kreten na svijetu.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.