Moram nekom da se izjadam :((

  1. Hfala, ljudi, ne mogu sada piti jer se moram naterati da nešto završim za posao, a još sam pod priličnim popizdenijem. Ali večeras vodim suprugu na večeru i na piće, levati su rešili i da mi isplate neke pare, kao kompenzaciju za lažne optužbe. ;-)

  2. Eto vidiš. Džabe si sebi kidao džigericu.

  3. Natnate, mudra ženo, da je baš tako lagano sve bih bilo lepo. ;-) Ono na šta popizdim jeste to što se bez pardona ne libe da ti kažu svašta samo zbog toga što se prezivaš na "ić" jer imaju zilion predrasuda iako sam ih po ne znam koliko puta ušutkao i pokazao i kako Srbi rade i kako se Srbi ponašaju, i što znaju da si odbio sve druge ponude na posao, uložio 2 godine života i rada 60+ sati sedmično da bi napravio neke stvarno ozbiljne stvari u nauci. Znaju da radiš, vučeš, a bome i da možeš, i da ti je stalo, i onda se ne libe - može im se. E, taj zapadnoevropski bezobrazluk me izuzetno, izuzetno nervira. Ali ko ih jebe, pobedio sam ovu rundu. ;-)

  4. Lukse, kad kažem da znam, onda stvarno znam, na stranu šala o matematici. Pečalbarila sam 5 i kusur godina. Ponekad i više od 60 sati nedeljno.

  5. Има ли случајно неки професор Српског овде :)

  6. Natnate, mudra ženo, 'prosti što posumjah. ;-)

  7. Jooooj, koliko me je ubilo ovo vreme danas! Sivo svuda, nigde sunca! Toooliko sam se iznervirala kada sam morala da upalim svetlo u pola pet, do tada sam učila uz dnevno, inače učim uz dnevno dok god mogu. Juče isto, kad sam legla da spavam, kao top, a ujutru OPET mrak! Mrzim zimu, to godišnje doba samo treba prespavati. Odvratno!
    http://www.nationalgeographicstock.com/comp/MI/001/1158810.jpg

  8. Ma bre Megatronka zima je super, ako ti je hladno toplo se obučeš i sve sjajno. Leti koliko ti god vrućina ne možeš da se rashladiš, makar ja ne mogu.

  9. Ma, nije meni hladnoća problem, ja idem u kratkim rukavima po kući, nekad i na faksu, sve iznad deset je toplo, nego što je tmurno napolju i brzo zalazi sunce! Sve ostalo mogu da izdržim, ali kad vidim da tako rano moram da palim svetlo (koje inače mrzim), odmah se iznerviram. A leti jeste toplo, ali sunca do osam, pola devet. Znaš kako mi to znači. Sad ću biti mrgud teški do proleća. :)

  10. Zato ja ne palim svetlo ni zimi. :)

  11. Ja i onako više volim noć od dana, pa mi zimi nije problem manjak svetla.

  12. Mene nervira što ljudi imaju predrasude pa me čudno gledaju kad u šorcu izađem a napolju 15°C. I NE, JEBENO NISAM POMIJEŠAO GODIŠNJA DOBA I JEBENO MI NIJE HLADNO! DA MI JE HLADNO NE BIH NOSIO ŠORC! Ili ti ŠORTS, ako čita Luna Lu.

  13. Zato ja ne palim svetlo ni zimi. :)

    Smart lad. :)

    Ja volim noć samo u onim satima kada ja smatram da noć treba da bude, to je od 21-04. :) Nači, onaj najžešći letnji termin. :) A ne da mi je predveče u tri sata! Koliko mi se spaaava... MRZIM ZIMU!

  14. Imao sam sličnu situaciju pre neki dan, Skočko, išao sa fudbala, bilo mi mrsko navlačiti trenerku, pa sam u šorcu otišao u prodavnicu, i čujem dve babe kako komentarišu "ovaj krenuo na more", popizdeo sam. A nije bilo hladno.

  15. Mene nervira što ljudi imaju predrasude pa me čudno gledaju kad u šorcu izađem a napolju 15°C. I NE, JEBENO NISAM POMIJEŠAO GODIŠNJA DOBA I JEBENO MI NIJE HLADNO! DA MI JE HLADNO NE BIH NOSIO ŠORC! Ili ti ŠORTS, ako čita Luna Lu.

    Mene više ni ne pitaju. Leti na petnaest može kratki, zimi jakna. o.O

  16. Bili pa jesi li krenuo na more lololo

  17. Danas sam predočila svoj biznis plan da budem sezonsko strašilo po njivama i niko me nije shvatio ozbiljno... Ljudi i njihov urođeni snobizam.

  18. Odustala si od toga da budeš fizioterapeutkinja? I od toga da budeš modni dizajner? I šta beše još? lolo

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.