Moram nekom da se izjadam :((

  1. I ja, ali mi to ne smeta da budem u Društvu rusko-srpskog prijateljstva učlanjen u gradu u kojem sam samo jednom bio u životu :)

  2. hahaha, pa dobro..:D
    ja moram da napišem sastav o tome kako bi se osjećao prosječan rus da izgubi posao. glupost..

  3. I ja, ali mi to ne smeta da budem u Društvu rusko-srpskog prijateljstva učlanjen u gradu u kojem sam samo jednom bio u životu :)

    Jesil' upoznao tada tamo Ivanu Žigon? ;-)

  4. pa na votku, naravno :)

  5. hahaahhaahhaahhahahahahahahaahaha, e jebem ti, što nije isti glagol, kakav sjajan odgovor. :D

  6. Jesil' upoznao tada tamo Ivanu Žigon? ;-)

    Ma nisam, bila nešto zauzeta, nije to meni prva članska karta neke organizacije za koju ne znam odakle mi :)

  7. Јеб'о ме отац, да ме јеб'о. Напокон се наканим да се вратим тренинзима, кренем полако прошле недеље, одрадим 5 тренинга, данас одем, легнем на бенч и како сам избацио 3 пута неких 60 кила, само ме нешто пресијече у десном рамену, једва вратих на сталак шипку, устајем, не могу да дигнем руку, исто к'о да ме неко ножем реже. Па јебем ти мајку мајчину, не да ти Бог да кренеш фино са тренинзима, мрш у пичку лијепу материну, ето. Сад ми не гине 10 дана паузе, минимум. АААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

  8. Ninčo, trebalo je da kreneš sa stotkom. Kad si metno 60, mislilo moćno telo da se zajebavaš.

  9. Celu noć nisam mogla da zaspim. Grlo grebe, golica, zapušen mi nos. Taman se okrenem na stranu koja mi odgovara počne da me sve svrbi i golica, i taman zaspim, tera me da kašljem. :'(
    Tv mi ostao upaljen da bih se uspavala, koristila internet u iste svrhe, ne vredi kada me kašalj probudi.
    Tačno ću spavati na času (kursu) engleskog ako ne zadremam popodne.

  10. Ili ako sad ne odspavam.

  11. Ajd pošalji mejlom, ne mogu dohvatim. :)
    A koja je to droga? :) Za šta je?

  12. pa za to o cemu govoris...veruj mi,znas kako pomaze

  13. Ma beži. Sad sam na netu našla da je to lek isključivo za lečenje epilepsije. Dok ne nabavim bromazepam, grliću jastuk-zeku. :P

  14. A i ne sme da se koristi ako se ima problem sas disajnim organima. Fala, ipak.

  15. pa to iskljucivo znaci da nije samo za to,nego za dosta toga kao i izmedju ostalog i ovog o cemu govoris,kaslja i to...

  16. isključivo za epilepsiju, provereno znam, suzbija kašalj tako što ti je mozak iskopčan od nadražaja na kašljanje...

  17. Колко плачипички по сајту, јеботе, још мало па 1000 страна кукања :))

  18. Toliko mi je dosadno da sam uzeo da citam tudje omiljene definicije. vidi mali ker, dodji ker

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.