Prijava

Smorka, da se meni to desilo objesio bih se. Imam fobiju od merdevina tako da sam definitivno srećan što nisam na tvom mjestu.

Pročitaj moj post na prethodnoj strani, to je tek zabava!

Evo me, zamenila sam, pritom jedna sijalica (od starijih) je slomljena, ostalo grlo u lusteru... Ali bilo je mesta za ove dve što su mi potrebne. Just great.

Јој :) ви кукате ради мјењања сијалице :/

Amin, Smorko, upali svijeću, krenulo te ovih dana :D

Valjalo bi. Ovo stvarno nije normalno. :) Idem ja da spavam kad te ovako dan sredi, najbolje prespavati. :)

Zabo sam 3 iz sociologije a sve sam znao. Jos me fizicar isprozivao da nista ne radim i da ako tako nastavim keca necu da popravim. Bas sam posran.

Jao ovaj Nikovski me izlude živu. Samo mi mažnjava defke.

Ne daj mu, ako me razumeš...

Za 2 nedelje treba da raspravljam u debatnom klubu o legalizaciji marihuane. S tim sto ne mozemo da iznosimo licne stavove, vec je mojoj ekipi zapalo da bude protiv i da nadje najbolje argumente. Dakle moracu da sabotiram svoje inznutra...

Auuu, problema. Pravila debatovanja su bitnija od onoga šta ćeš tamo reći. Na tim takmičenjima pobeđuju oni koji najbolje lažu, kako nisi shvatio do sada. Učiš upravo to, "kako da sabotiraš ono iznutra", grozno, spašavaj dušu grešnu dok još možeš.

Boli me kurac, naduvacu se i necu ni da idem na sastanak. Ili cu da odem naduvan i da pravim sprdnju.

Bruce
Ne daj mu, ako me razumeš...

Jao, neću, neću. (Ovde svaka rečenica valjda treba da počinje sa 'Jao'.)
Smestiću mu ja već nešto.

Ili cu da odem naduvan i da pravim sprdnju.

Najbolji argument protiv marihuane, pobedićeš u debati :)

Najbolji argument protiv
marihuane, pobedićeš u debati :)

Cepamo se 5v5. A ekipa protiv koje se nadmece moja je sacinjena od 5 riba, mahom brucoskinja. Pa, iscimacu neku da pusi sa mnom i tako. He he.

iscimacu neku da pusi sa mnom

Khm...

iscimacu neku da pusi sa mnom

Ево Ралек ја се јављам као старији колега да на мени провежбате. ОПААА! :Д

eto, bruce odma' misli na brezobrazno....

moja je sacinjena od 5 riba
Pa, iscimacu neku da pusi sa mnom i tako. He he.

Ово је требало да има некакву позитивну сексуалну конотацију, али се може закључити да си испланирао да у друштву једне бруцошкиње пушиш свој курац.

Duvajte karu. Mislio sam da ispusi buksnu sa mnom. Posto izraz 'duvati' ne koristim. Da sam dapisao da duva sa m... Ma opet bi ste vi...