Prijava

mislis da ti pravimo drustvo? ipak ne.

Zasto sam ovde ako mi je kolokvijum za 13 i po sati? I pritom sam procitao samo 1 stranicu skripte.

Брате сад се бациш у кревет, спаваш осам сати, пробудиш се, остане ти пет сати да набубаш бар нешто.

podeliš skriptu na pasuse, ispod svakog pasusa dopišeš po jednog autora sa Vuke, daš svima minuse i popamtiš kao defke :)

@Serlok, nemam tih 5 sati. Vezbe od 10h na faksu. A i ne mogu da spavam.

@Bruce, haha, nije ti losa ideja. :D

Za 2 nedelje treba da raspravljam u debatnom klubu o legalizaciji marihuane. S tim sto ne mozemo da iznosimo licne stavove, vec je mojoj ekipi zapalo da bude protiv i da nadje najbolje argumente. Dakle moracu da sabotiram svoje inznutra...

Pazi vako: ubija volju, čini te pasivnim posmatračem. Daje ti intelektualno-senzitivnu zamenu za život umesto impulsa za akciju kojom ćeš promeniti ono u svetu oko sebe što možeš da promeniš. Sasvim je dobra kada si crni ribar koji se uveče opušta pod palmom grleći svoju dragu, ali čoveče... Ti si gurnut u ovaj tank sa ajkulama u kome živimo svi, moraš da grizeš!!! Ako ne želiš da potoneš u introspekciji, u indukovanoj narcisoidnosti (ah, zar je narcisoidnosti potrebna indukcija???) ostavi to govno! Zauzmi stav! Otrgni se! Reci ne drogama!!!

Sjajno! :) To je to, može malo proširiti, ali to su ti argumenti! :)

Za 2 nedelje treba da raspravljam u debatnom klubu o legalizaciji marihuane. S tim sto ne mozemo da iznosimo licne stavove, vec je mojoj ekipi zapalo da bude protiv i da nadje najbolje argumente. Dakle moracu da sabotiram svoje inznutra...

Sa druge strane... Čovek se može kretati kroz maglu i u magli proživeti ono što zove životom, kao paprat, kao mahovina, o koliko malo nas toga od paprati i močvarnog bilja deli. Pipanje, dodiri, miris umesto bolne svetlosti u oči, O čoveče, zar ne čezneš za prepuštanjem i mirom blagog hlorofila? (to kao došapneš drugaru koji je zadužen za kontra stav, možda mu ova patetika pomogne da osmisli razlog za opijanje indijskim biljem, i onda ga zajebeš, i pobediš u diskusiji, jer logike nema nikakve - svaka trava žudi za suncem, gajio sam biljke i istezale su se gore kroz žbunje, tanjile se užasno u stablu da bi se u vrhovnom hedu srele sa svetlošću... Toliko se tanjile da su se kidale i umirale napola sebe... Uostalom, komplikovano, to nadglednik vašeg debatnog kluba, ukoliko kreneš da recituješ gluposti kao ove, neće biti blagonakolon).

Uostalom, nabavi neku dobru ganju, smotaj, pozovi, pa da izvarimo i elaboriramo. Generalno, više sam protiv toga, tako da ti mogu pomoći...

Zajedno možete da osmislite argumente protiv, ali kako ćete da predvidite ishod bez argumenata za. Nedostaje vam afirmativna strana u strejt stanju, pa da vi krenite posle opoziciono pod dejstvom. Haha na šta bi to ličilo!:) Prvo idu argumenti za legalizaciju, pa replika, i ostalo.
Može tema da se otvori, dve nedelje je dovoljno vremena da svi odavde nađu razloge koji su potrebni. :) Forma da se uvežba, Rale mora da ima uvid u celinu.

Kasno je sad za Raleta, ali najbolji argument ZA bio bi ukidanje znaka jednakosti između lepog i korisnog, lepo ≠ dobro, i mada bi argumentaciju bilo malo teže izvesti, jednom izvedenoj, niko joj ništa ne bi mogao.

Da ne citiram sve, neke stvari si lepo rekao Valdemare.

Uostalom, nabavi neku dobru ganju, smotaj, pozovi, pa da izvarimo i elaboriramo. Generalno, više sam protiv toga, tako da ti mogu pomoći...

Aj dodji do Kragujevca?

Kasno je sad za Raleta

Pa nisam toliko izgubljen slucaj.

Za sve što vas muči samo izučite naglas triputa "Ipče naš" i sve će bit ooookeeejjj.

citam sad ovo,jbt...kakva kurceva debata kad zastupas nesto sto se protivi tvojim licnim stavovima...vazi sto bi isao,bezi u kurac

u stvari otisao bi i to navaren

Украли ми јуче новчаник кад сам га будала оставио насред табле у колима на извол'те...
http://www.youtube.com/watch?v=n_9E-jw20OM

Zub. Boli.

Aj toutali šer jor pejn. Doduše, mene sad boli ''samo'' kad jedem nešto, ali opet...

Koji smo baksuzi pa to nema nigde. Taman popravismo kompjuter crče monitor. A monitor je onaj od pentijuma 4. :(

Ma, Vučka, možda je neki manji kvar...